antymadridistaFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jutro Argentyna dostanie klapsy i pakowanie walizek
Vamos Chorwacja !!!
0
Było się nie śmiać z niemca
0
Andrzej Gumiś
3
Wielki Król , wytapetowana księżniczka może tylko marzyć o takich akcjach i machać łapkami
0
to wrzuć jak możesz, ja nie mam fuckbooków twitterów ittp..
0
https://www.siepomaga.pl/weronikaibartek
pchnijcie gdzie tylko możecie
8
A co nas obchodzi wytapetowana księżniczka ??
2
Perezio niemoze nikogo konkretnego kupić to jakiś dzieciaków sprowadza z brazylijskiej plazy, jeszcze Neymara nich kupi zeby ich po baletach prowadzal ha ha
9
Scena na bernabeu?? może królewna z marokancem ślub weźmie :))
9
umyj się :)
1
oszczędzał bo na sędziów poszło :) , oni nawet dwa lata temu z Atletico po spalonym finał wygrali, marny ten klubik bez kopert perezia , za Calderona to 1/8 siedem lat nie mogli przejść , nawet "potężny" Lyon ich dwa razy zagonił , haha piękny rekord
11
Łysy chyba wyczuł że się pereziowi hajs na sędziów kończy, a bez tego o pucharach to pomarzyć mogą w tym śmiesznym klubiku , to się zawija haha -17 beka
0
A co was obchodzi Argentyna ?? Martwcie się Senegalem Kolumbia, jakbyśmy z nimi zagrali to tez byście mieli rozdarte dupki jak ciemnota z notatnika ??
0
Ja.
3
najważniejsze ogniwa to koperty i przelewy od perezia
0
Wytapetowanej księżniczce chyba budyń przyjaciela z maroka szkodzi
3
Niema się czym jarać, nie po to perezio opłacał sędziów żeby to dzisiaj umoczyli
3
Legia Legia Warszawa !!!!!
5
Forza Legia !!!
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
600 zł ?? to kondon jakiś nie rower
0
decathlon ?? chyba w szafie śpisz człowieku, tylko profesjonalny sklep rowerowy, Treka polecam dają dożywotnią gwarancje na ramę, ja mam taki
http://katalog.bikeboard.pl/katalog2013/sxdyep_1017610_2013_b_1_3900_disc.jpg
2
Komentarz usunięty
0
Złote płetwy dla zapłakanej jedynie
6
Szpaler to powinny panienki perezia robić sędziom już od kilku lat
0
Są jeszcze przelewy perezia
0
Przestań się mazać Janusz
0
oby nie
6
Po trzecia ligę mistrzów to idą sędziowie z kopertami perezia w kieszeni
0
qre€&£i klubik i wszystko jasne