antysrarsa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zibiku no bo im nie pomagają, a mimo wszystko bardzo rzadko się wypowiadają nieprzychylnie, w przeciwieństwie do Koeamana czy Pique. W obecnych czasach każdy pomaga swoim, nawet nie próbuj wmawiać, że Mundo i Sport są lepsze, bo u nich to hipokryzja jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż w Madrycie.
0
@brains pierwszy raz tak stanowczo się wypowiedzieli. To Barcelona wiecznie płacze z tego powodu i dostaje już bany od federacji. No i trzeba przyznać, że mają podstawy do tego, skoro są ewidentne przesłanki podwójnych standardów.
0
@panczo piękne jest to stwierdzeni, że prawidłowo ich potraktowali, tym bardziej jeśli w tym sezonie gdy w 2 prawie identycznych sytuacjach sędziowie podjęli odwrotne decyzje na niekorzyść Realu. Więc albo ich oszukali teraz, ale w meczach z Atletico i Betisem
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
widze że jak to przeciętny kibic barcelony czyli 15 latek, który zainteresował się piłką od czasu gdy pojawił się ronaldinho nie pamięta jak juande ramos rozje.....ał wasza wielką barcę 3-0 w Monte Carlo i troche wcześniej w Maladze 5-1:P:P a ze w totenhamie mu nie szło to raczej z tego powodu że miał zawodników pokroju dos santosa:) widze że dla was wielką chlubą będzie odniesienia zwycięstwa nad zdiesientkowanym realem - wkońcu troche musicie na to czekać:P taka natura kibiców barcelony, którzy pewnie nie wiedzą kiedy powstał ich ukochany klub, który był, jest i będzie co najwyżej zawsze pierwszy po realu:)