Valdes musi zostac! poza tym to, ze chce 9 milionow, to jakas bzdura wymyslona przez media...mam nadzieje, ze rozmowa z Laporta zakonczy sie sukcesem :)
Valdes musi zostac! poza tym to, ze chce 9 milionow, to jakas bzdura wymyslona przez media...mam nadzieje, ze rozmowa z Laporta zakonczy sie sukcesem :)
Komentarze
0
i bardzo dobrze, ze zostaje! wierze, ze jeszcze nie raz udowodni niedowiarkom , ze jest wysokiej klasy bramkarzem :)
0
Valdes musi zostac! poza tym to, ze chce 9 milionow, to jakas bzdura wymyslona przez media...mam nadzieje, ze rozmowa z Laporta zakonczy sie sukcesem :)
0
BARCA! BARCA! BAAAAAAARCA! PILKARSCY BOGOWIE, GLADIATORZY! I OCZYWISCIE GENIALNY GUARDIOLA! VIVA BLAUGRANA!
0
jeszcze 45 minut! oby tak dalej!
0
oby dzisiaj Bóg byl Katalonczykiem ;) VAMOS BARCA!!!
0
oby dzisiaj Bóg byl Katalonczykiem ;) VAMOS BARCA!!!
0
jeszcze 45 minut! oby tak dalej!
0
Valdes musi zostac! poza tym to, ze chce 9 milionow, to jakas bzdura wymyslona przez media...mam nadzieje, ze rozmowa z Laporta zakonczy sie sukcesem :)
0
i bardzo dobrze, ze zostaje! wierze, ze jeszcze nie raz udowodni niedowiarkom , ze jest wysokiej klasy bramkarzem :)
0
BARCA! BARCA! BAAAAAAARCA! PILKARSCY BOGOWIE, GLADIATORZY! I OCZYWISCIE GENIALNY GUARDIOLA! VIVA BLAUGRANA!