0

Witam, czy ktos jest zorietowany czy na Nce mozna gdzis zobaczyc mecza? czy trzeba przez neta ciagnac?

0

Villa.D7: na necie wiem gdzie znaleźć, chodzi mi o jakis kanał zagraniczny który znajde na n-ce bo chcialbym obejrzec na TV. ale dziekuje za zainteresowanie

0

Witam, mam pytanko czy gdzieś na "n-ce" jest możliwość zobaczenia tego meczu? z góry dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieję, że Barca wygra dawno się tak nie bałem o wynik jak dziś. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?