ciekawy chlopak talentu mu nie brak, ale jakos szalu nie robi,zycze mu jak najlepiej ma dopiero18 na karku,lecz filmik z jego udzialem nie poruszyl mnie zbytnio
ale jestem w Q NA MARQUEZA poco ten wslizg robil przy karnym,kat byl duzy nie zmiescil by tego ,bravo messi bez niego w trudnych momentach walimy glowa w mur przynajmniej dzis.
VVczy on kiedys obronil karnego? czy wogole zucil sie kiedys w dobra strone ,nienawidze go
ja tez odwiedze 21 marca wylot powrót 24 marca ,tylko 3 dni ale mam zamiar wykorzystac je do maximum.Moze ktos z was byl,wie czy bedzie mozna dostac bilety gramy w tedy z malaga ,chce to zobaczyc,tylko martwi mnie czy dam rade,kompletu raczej nie bedzie wiec moze
jestem ciekaw czy byloby to czyste wejscie jesli ofiara bylaby barca byl faul zachaczyl i proste wapno 8na 10 sedziow gwizda wapno,ajesli chodzi o 11 ke to nie winie waldka bo to karniak i bramkarz niema zbyt duzo do powiedzenia a poprostu pytalem o valdesa jak tam z jeggo karnymi czy obronil kiedys i czy zucil sie z raz w prawidlowa strone
Komentarze
0
hehehe wzrokiem oczywiscie
0
i wez tu czlowieku nie osiwiej przez tego naszego bramkarza ,co tym razem powiecie na jego obrone nie zawsze damy rade odrobic,gdy ten cos odwali
0
byc moze nie mają jaj ,mnie to razi barzdo wiec o tym mówie jak ci sie nie podoba nie czytaj nie prowokój nie odpowiadaj
0
riv
zubizaretta,hesp,baia,bonano dutruel,rustu,enke,valdes wszyscy prócz zubiego do gazu!!!!!
0
wierny cules fcb
przepros matke
0
tak jak powiedzial szmeron
ciekawy chlopak talentu mu nie brak, ale jakos szalu nie robi,zycze mu jak najlepiej ma dopiero18 na karku,lecz filmik z jego udzialem nie poruszyl mnie zbytnio
0
ale jestem w Q NA MARQUEZA poco ten wslizg robil przy karnym,kat byl duzy nie zmiescil by tego ,bravo messi bez niego w trudnych momentach walimy glowa w mur przynajmniej dzis.
VVczy on kiedys obronil karnego? czy wogole zucil sie kiedys w dobra strone ,nienawidze go
0
ja tez odwiedze 21 marca wylot powrót 24 marca ,tylko 3 dni ale mam zamiar wykorzystac je do maximum.Moze ktos z was byl,wie czy bedzie mozna dostac bilety gramy w tedy z malaga ,chce to zobaczyc,tylko martwi mnie czy dam rade,kompletu raczej nie bedzie wiec moze
0
mushroom
jestem ciekaw czy byloby to czyste wejscie jesli ofiara bylaby barca byl faul zachaczyl i proste wapno 8na 10 sedziow gwizda wapno,ajesli chodzi o 11 ke to nie winie waldka bo to karniak i bramkarz niema zbyt duzo do powiedzenia a poprostu pytalem o valdesa jak tam z jeggo karnymi czy obronil kiedys i czy zucil sie z raz w prawidlowa strone
0
bravo marqqez po mjakiego hu..... robil ten wslizg przecierz kat byl strasznie ostry nie strelil by