0

z Ibrą czy bez... co nas to obchodzi ,jesli mamy wygrac LM to musimy wygrywac z kazdym zespolem, bo wlasnie dlatego zostaje sie mistrzem ;)) VeB

0

Juan Carlos Navarro= Messi koszykówki hehe ;p

0

Wygramyy !!!!!!!!!!!!

0

pawloVEB
w kazdym razie czemu wychodzimy pomocnikamii ?!?!?! nawet jak Villa jest zdrowy to siedzi ;/

0

0

nie ma co wnikac, jak my gralismy bez Puyola i Pique to nikt sie nie uzalal, po prostu do boju Barcaa ! trzeba uwalic MU i spolke :)))

0

Bedzie ciezko, czy wygramy 4:1 czy 1:0 to i tak mozemy mowic "bylo ciezko" Milan to wielka marka, to potęga takze jesli ich wyeliminujemy to oznacza tylko to ze jestesmy wielkim teamem jak przegramy to tez nikt sie nie zdziwi bo to wielki przeciwnik, takze pozostaje nam dopingowac, rocjaonalnie myslac jestesmy lepsi takze trzeba to tylko udowodnic , a wbrew pozorow nie jest to takie latwe ;) pozdro i Visca el Barca !!!!

0

"Z tym zespołem możesz zamknąć oczy i iść gdzie chcesz" ak jest BARCA!!!

0

http://w w w .

mega ;d

0

bez podniety dziecko jak dziecko... ;)

0

Stoch mega ;)

0

ja powiem tak, dobrze ze przegrali teraz niz maja to zrobic pozniej w wazniejszym meczu, prawda jest tak ze Tito i pilkarze mysla ze klepiac sobie "po obwodzie" pilka sama wpadnie do bramki, zero indywidualnych akcji ,chyba zpomnieli jak to sie kiedys robilo, w dodatku gdy jest mozliowsc wyprowadzenia kontry nasi zwalniaja- straaasznie denerwujace PRAWDA JEST TAKA ŻE WIDZIMY STARĄ DOBRĄ BARCE GDY MA NÓŻ NA GARDLE ;) przyklad: ostanie minuty meczu wiecej akcji niz przez cala pierwsza polowe ;p a trzesacy sie autobus celicu w ostanich minutach SWEET :P

0

mysle, ze czas na podliczenia przyjdzie na koniec sezonu ;)

0

" wielka nowość dotyczyć będzie strojów wyjazdowych, które będą w kolorach senyery – katalońskiej flagi." czytajcie ze zrozumieniem

0

Kocham FCBarcelone !!!!

0

przez tego pilkarza zostalem fanem Barcy ;) ten gol z chelsea w przegranym meczu 4:2 tak to sie zaczelo ;p

0

FCBarcelona: Kto to jest Balotelli?

0

chcialbym zeby zostal ,ale rozsądek mi mowi ze lepiej dla niego jak odejdzie :)

0

haha a teraz dzwon do Tito :D

0

jak dla mnie to trzbea wyporzyczyc go do Anglii wyrobi sie jak Pique i bedzie git :)

0

O jakim stresie wy mowicie o jakim piachu ?!?!?!!? ludzie on zagral tylko kilka meczy, w pol finale z realem w LM asystowaL dla Messiego ,a pozniej ta kontuzja ,chlopak jeszcze pokaze na co go stac ;)

0

wydaje mi sie ze jakby Guardiola powiedzial na poczatku sezonu ze odchodzi to bysmy wszystko wygrali :D

0

Kocham Barcelone i niezmiernie sie ciesze VeB FOR LIFE !!!

0

Barca potrzebuje napastnika pokroju Eto czy Henrego ,a nie kolejnego skrzydlowego o wzroscie 1,70 mamy ich sporo :)

0

Guardiola vs Guardiola ;P

0

tak to jest jak sie Go wpuszcza w kazdym meczu ,mlody Pique siedzi na trybunach a on gra w meczach, ktory juz wiadomo ze nic nie zmienia w sezonie ,to normalne przy jego wieku ze nie mozna go przeciazac ;/

0

wiecie jak nazywa sie ta nuta co leciala przed przemowa Pepa?

0

dawno tak nie plakalem ::)

0

co do bycia "sezonowcem" -kazdy kiedys zaczynal kibicowac druzynie ,ktora zaczela wygrywac(oczywisice druzynie z za granic Polski) Kibicem stajesz sie wtedy gdy ten sam klub ktory wygrywal przegrywa a ty dalej mu dopingujesz :) wiec skonczcie z tym "sezonowcami" kto wie moze polowa z nich stanie sie prawdziwymi kibicami kazdy kiedys zaczynal kibicowac a to juz nie jego wina w jakim momencie sie urodzil ,pozdro dla kumatych :)

0

co ich tak oburzylo w tym tancu ? cieszynka jak cieszynka -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?