arab123
Dołączył/a: czerwiec 2011
gdzieś w małpolsce
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie ten czerwony bandzior Che Guevara nie wzrusza a nazywajmy rzeczy po imieniu to był zbrodniarz
0
Co on uwzioł się na na Messiego , dziadek zrozum twoje czasy się skończyły
0
Gitkolo idź wylewaj swoje frustracje na na stronę MU czy tych z madrytu a nie tu
0
Kiedy się wreszcie doczekamy że polski klub zagra w fazie grupowej np. z Barcą ba z kiekolwiek byle w LM :(
0
L'Hospitalet i tak mogą być zadowolony bo zarobią trochę na tym meczu podobnie SD Ponferradina z RM
0
owszem Brazylia jest w kryzysie ale nie porównujmy jej do jakiegoś słabego piłkarsko kraju , są przecież najbardziej utytułowaną reprezentacją na świecie i poniżanie jej świadczy o ogromnym ignoranctwie
0
dobrze to oni się nie czują
0
ha a potem Messi dostanie dwie Złote Piłki i 3 razy będzie królem strzelców Ligi Mistrzów
0
J.J.Julia to słyszałem w boso przez świat cCejrowskiego
0
kurcze na n tylko Arsenal Borrusia :(
0
AlanFT bo powtarzają bo we wtrek lecio niestety arsenal i borrussia aż płakać mi się chce
0
Już co niektórzy plują na Pepa wstyd
0
Niedobrze mi się robi słysząc słowo (tu specjalnie przeinaczę) fejsbuk
polecam filmik
0
pożyjemy zobaczymy
0
tzard coś tak wziął za wybielanie tuska sam rozpoczął wojnę z kibicami bo wytykali mu jego nieróbstwo to raz a dwa stadion to nie opera a piłka nożna to nie szachy
0
Pep jest wielki ale Cruyff był praojcem tych sukcesów
0
cans większość z nich to sezowcy
0
A dlaczego by nie ? Wielu piłkarzy marzy o takim kontrakcie a on w bardzo wiele osiągnoł
0
Szkoda że tam nie ma żadnego Polaka :(
0
Messi jak Leonidas This is Barcaaaa !!! na ym zdjęciu
0
Kupa śmierdzi Murihno iźd do toalety
0
Całe szczęście że murihno nie założył mu dźwigni
0
Piękna to była noc najpierw kochana Wisełka po trudach ale wygrała ale jeszcze za tydzień na Cyprze no i kochana Barca
0
Pepe Marcelo Murihno w sam raz na KSW
0
Chyba wstyd
0
niestety 2:2 Alonso 54 minuta
0
Nie wytrzymam o mało nie zrobiłem w spodnie z nerwów tylko dzięki Dawidowi i Leo się uspokoiłem a teraz dostałem bana na telewizor :(
0
żałosne XXI wiek miał być wiekiem nauki a jest wiekiem zacofania wróżbitów Maciejów i ośmiornic Ikerów
0
gradzik masz rację Barca potrzebuje mocną ławkę rezerwowych
0
Dobrze że się dowiedziałem o porażce Barcy tutaj a nie na innym portalu gdzie od razu pełno bluzgów od dzieciarni Visca el Barca !!!!