O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5070
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Powiem wam coś jako kibic Arsenalu. Zazdroszczę wam. Naprawdę. Widać, że wasz zarząd wie, co robi. Wyciągnęli Fabsa za bezcen, teraz Songa. Negocjatorów macie jak mało kto. Jak patrzę na to co robi szefostwo w AFC to płakać mi się chce. Dla nich wszystko można przeliczyć na pieniądze. Jeśli Wenger nic nie zrobi do końca okienka to stracę wiarę w jego filozofie. Nie będę wam życzył niczego złego, bo nie mam tego w zwyczaju, mam tylko nadzieję, że doczekam czasu kiedy właściciele będą mieli na względzie dobro klubu, a nie dolary na koncie

Zobacz wszystkie

0

Powiem wam coś jako kibic Arsenalu. Zazdroszczę wam. Naprawdę. Widać, że wasz zarząd wie, co robi. Wyciągnęli Fabsa za bezcen, teraz Songa. Negocjatorów macie jak mało kto. Jak patrzę na to co robi szefostwo w AFC to płakać mi się chce. Dla nich wszystko można przeliczyć na pieniądze. Jeśli Wenger nic nie zrobi do końca okienka to stracę wiarę w jego filozofie. Nie będę wam życzył niczego złego, bo nie mam tego w zwyczaju, mam tylko nadzieję, że doczekam czasu kiedy właściciele będą mieli na względzie dobro klubu, a nie dolary na koncie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?