archos358
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eto'o... ;( Zawsze w Naszych Sercach !
0
drogie dzieci, idzcie juz do piaskownicy bo denerwuje mnie gadanie ze palop to, palop tamto, komedyjka itd. przypomnijcie sobie sytuacje busquetsa z interem w LM ;D niemam nic wiecej do dodania pozdro dla cules
0
brawo Messi, to jest piłkarz ;D Eto'o wracaj ;(
0
kavulo - właśnie kupili ciote bo inaczej go nie można nazwać
0
ibra porażka, OMG!
0
Szkoda, że Eto'o odchodzi :( Zawsze go lubiłem.