O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

kooozak

oficjalne zdjecie druzyny jest na oficjalnej stronie barcelony w zakladce football - squad, ale zdjecie jest dosyc male i w slabej rozdzielczosci i jeszcze z ibra w skladzie, mam nadzieje ze to ci wystarczy

0

real odnotowuje rekordowe zyski, no i fajnie, wiec wedlug was, jezeli ktos nie zasila klubowego konta barcelony w postaci kupna szalików, koszulek, odwiedzin camp nou to nie moze im kibicowac, od razu jest sezonowcem, bo nie czuje potrzeby kupna gadzetu, chyba wazniejsze jest, ze z pasja oglada wszystkie mecze w sezonie, jest na biezaco i nie obraza pilkarzy po remisie, bo o porazce juz nie wspomne...

0

Y4Qb

nie czujesz potrzeby to nie kupuj, kibicuj po swojemu, dla mnie ten temat jest bezsensu:)

0

wedlug mnie jak ktos ma 10 lat to bardziej kibicuje pilkarzowi a nie klubowi, przywiazanie do klubu przychodzi z wiekiem, przeciez jako dzieciak grajacy na podworku w noge to chcesz byc zawsze najlepszym pilkarzem swiata, a ze najlepszy jest messi tyle teraz koszulek barcy na podworkach:) jak najlepszy byl real to kazdy chcial byc raulem, wtedy nie obchodzila cie historia klubu, filozofia i cale otoczenie, ne chce tu mowic o wyzszosciach jednego klubu nad drugim i szanuje kibicow blancos, ale ja sie ciesze ze juz od kilku lat(dla niektorych pewnie za malo) jestem po drugiej stronie:)

0

ja nie rozumiem tych wychwalanek tu niektórych osob o ich stażu kibicowania, kazdy kibicuje jak potrafi, jezeli podoba mu sie gra barcelony to kto zabroni mu jej kibicować - ktoś kto jest kibicem od 15 lat - bo niby tyle wie o tym klubie, kazdy jezeli zakochal sie w tym klubie to z czasem stanie sie dla niego czyms wiecej niz tylko ogladaniem skrotow meczow, z czasem okres pomiedzy meczem z soboty a wtorku bedzie niczym wiecznosc, mimo nieznajomosci katalońskiego nauczy sie hymnu barcelony i przed meczem bedzie sobie fałszował:) bedzie ogladal mecze w koszulke mimo usmieszkow innych, ale kazdy jakos przeciez musial zaczac interesowac się barcelona i nie wazne jak i kiedy, ale co z tym dalej zrobi:)

Zobacz wszystkie

0

michas 21

"Co do losowania Ligi Mistrzów widziałbym to tak:

Fc Barcelona, AZ Alkmaar, Besiktas, DVSC Debreczyn.

Real Madryt, Chelsea, VfB Stuttgart, Fc Kopenhaga."

fc kopenhaga odpadła, bo przegrala z apoelem nikozja, gdzie gralo 3 polakow, troche zainteresowania pilką nozną europejską by sie przydało, bo potem takie glupie rzeczy niepotrzebnie sie wypisuje, pzdr

0

real odnotowuje rekordowe zyski, no i fajnie, wiec wedlug was, jezeli ktos nie zasila klubowego konta barcelony w postaci kupna szalików, koszulek, odwiedzin camp nou to nie moze im kibicowac, od razu jest sezonowcem, bo nie czuje potrzeby kupna gadzetu, chyba wazniejsze jest, ze z pasja oglada wszystkie mecze w sezonie, jest na biezaco i nie obraza pilkarzy po remisie, bo o porazce juz nie wspomne...

0

do kjs "...a ostatnia w jego ostatnim wystepie w koszulce Barcelony, oczywiscie w Rzymie.." - ostatniego gola eto'o strzelił w la coruni na 1-1 a nie w rzymie:)

0

Wallu$

dos santos i reszta z cantery nie jest w pierwszej druzynie, a tym bardziej w pierwszym skladzie, w pierwszej druzynie jest 19 zawodnikow, ktorych powinienes znac:) lub ktorych mozesz znalezc na oficjalnej stronie barcelony, a cantera moze byc powolywana na mecze pierwszej druzyny i wtedy graja z numerami powyzej 25:)

0

canal+ sport ma już zarezerwowane w programie tv w poniedziałek 31.08 na 21 mecz ligi hiszpanskiej, albo to bedzie powtorka jakiegos meczu albo juz wczesniej bylo ustalone ze puszcza w pon. barce tylko nie wiedzieli jeszcze o ktorej godzinie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?