1 maja 2013, 21:33
0
ZŁA POLITYKA MEDIALNA OPIERAĆ CAŁY ZESPÓŁ NA MESSIM OBY ŚCIĄGNELI NEYMARA
1 maja 2013, 21:15
" i co przygłupki nadal wierzycie w 5-0 gnojki typy tito i roura robili z was wałów cały tydzien aby tylko kasa z biletów była " TITO VILLANOVA OUT Z KLUBU W PRZECIWNYM RAZIE ZESPÓŁ ZSOTANIE ROZBITY
1 maja 2013, 21:11
TITO VILLANOVA MYŚLĄ TAKTYCZNĄ ROZBIJE ZESPÓŁ FC BARCELONA
1 maja 2013, 21:09
TITO RZĄDZI ZAGRANIAMI TAKTYCZNYMI :D
TIKI TAKA TITO VILLANOVA :D LOL
28 sierpnia 2009, 16:12
Wierzmy w to że Barcelona dzisiaj pokona Szachtar :) i zdobędzie trofeum pod nazwą Super puchar europy.
11 września 2010, 19:31
Znowu centra i znowu strata
11 stycznia 2012, 00:17
Brawo brawo i jeszcze raz Brawo !!! Thierry Henry !
7 listopada 2010, 19:08
widocznie można ;/
23 kwietnia 2013, 22:22
remontada z bayerne ? nie porównujcie milanu z bayernem ! milan jest słaby w tym sezonie ...to była tylko szopka że to niby mecz sezonu pokonać milan gdzie jest TITO????
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ZŁA POLITYKA MEDIALNA
OPIERAĆ CAŁY ZESPÓŁ NA MESSIM
OBY ŚCIĄGNELI NEYMARA
0
" i co przygłupki nadal wierzycie w 5-0 gnojki typy tito i roura robili z was wałów cały tydzien aby tylko kasa z biletów była "
TITO VILLANOVA OUT Z KLUBU
W PRZECIWNYM RAZIE ZESPÓŁ ZSOTANIE ROZBITY
0
TITO VILLANOVA MYŚLĄ TAKTYCZNĄ ROZBIJE ZESPÓŁ FC BARCELONA
0
TITO RZĄDZI ZAGRANIAMI TAKTYCZNYMI :D
0
TIKI TAKA TITO VILLANOVA :D
LOL
0
Wierzmy w to że Barcelona dzisiaj pokona Szachtar :)
i zdobędzie trofeum pod nazwą Super puchar europy.
0
Znowu centra i znowu strata
0
Brawo brawo i jeszcze raz Brawo !!! Thierry Henry !
0
widocznie można ;/
0
remontada z bayerne ?
nie porównujcie milanu z bayernem !
milan jest słaby w tym sezonie
...to była tylko szopka że to niby mecz sezonu
pokonać milan
gdzie jest TITO????