0

Abidal jest typem zawodnika ktory walczy do konca i tak bedzie i tym razem . Na pewno . Animo Abi

0

*pilkarz

0

kazdy poilkaz w Barcelonie jest wyjatkowy ale ON byl niesamowity ;(((

0

Nareszcie bedzie zastepca za xaviego !!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

0

wszysyko sie zgadza ten mecz sie nam nie udal ale inter pozaluje ze strzelil VALDESOWI 3 bramy w rewanzu to CESAR przepusci chociaz 2 a nawet 3 . wszyscy grali BARDZO slabo . jak na barce przystalo to jest ich kleska . !!!!!

0

barca grala fatalnie ale w rewanzu bedzie lepiej obstawiam wynik 3 :0 dla barcy . Inter pokazal klaze sami przyznajcie zeby pokonac barce to sie trzeba napracowac a to interowi wychodzilo najlepiej . zeby minac puyola to trzeba miec klase inter ma poprostu szczescie

BEDZIE LEPIEJ W REWANZU

0

Messi zasluguje conajmniej na 9

0

Lionel Messi zasluuje jak zwykle od 0 do 10 on na pewno ma 10

zreszta przecierz to ,,BOG FOOTBALL-U''

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?