0

cieszę się, że sędzia uznał gola jako kibic Barcelony, jednak gdyby nie zaliczył bramki wybroniłby się bo wedle przepisów gola nie powinno być

0

przyjdzie, przeto woli załatwić to twarzą w twarz

0

racja, tyle że w tej chwili niestety Roberto musi grać na ŚP bo nie ma nikogo innego

0

1. celującą
2. Bardzo dobrą
3. Celującą
4. Żaden z wymienionych
5. Bardzo dobrą
6. Dobrą
7. Dobrą
8. NIE
9. Celującą
10. Celującą
11. Środek Pola
12. Adama Traore, Sergi Samper

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?