0

Kasa już nie wpadnie ponieważ z tego co kojarzę podpisując zeszłoroczny dwuletni kontrakt zastrzegł sobie, że po roku może odejść za darmo bądź jeszcze drugi rok zagrać w Barcelonie.

0

szczerze to wątpie w to, żeby za 1 mecz musieli płacić aż 80 euro

0

My zawsze musieliśmy się wzmocnić w perspektywie do Realu, tylko że my istnieliśmy głównie dzięki wychowanką, a dziś na lige hiszpańską to nie wystarczy, zwłaszcza że Real ma takiego trenera, bo ja również za nim nie przepadam, ale trzeba przyznać, że zna się na swojej pracy jak nikt.

0

to naprawde swietny transfer i swietny pilkarz :):):)

0

messi jest bramkostrzelny, ale przy tych wszystkich bramkach strzelonych nie mozna zapomniec o jego asystach, jak i rowniez cofaniu sie i kreowaniu akcji

0

bardzo pragne tego by zosyal w Barcelonie, bez niego to nie bedzie ten sam klub, niestety :(

mam nadzieje ze serce przewazy, nie pieniadze!!

0

dla mnie mecz marzenie, choc wiele nieprzyjemnych, niepotrzebnych sprzeczek, zwlaszcza nie zrozumieale dla mnie zachowanie Ramosa ktory potraktowal jak ... przyjaciol z reprezentacji gdzie sie bardzo milo witali przed meczem :/

w kazdym badz razie to na szczescie nie zepsulo widowiska, BARCA dzis byla wielka, magiczna

VeB!!!!

0

a klauza odejscia to tylko 16 mln euro, wiec mozna kupic dobrego zawodnika za niewielkie pieniadze

0

amman jest bezkonkurencyjny niestety, moim zdaniem inni skoczkowie walcza tylko o srebro i braz i oby srebro wywalczyl Adam

bo Barcelona raczej juz nie przegra :) !!

0

na tym zdjęciu z poprzedniego artykułu można mieć wątpliwości, bo moim zdaniem jest zła perspektywa, zdjęcie nie jest robione prostopadle do boiska, tylko troszkę ze skosu, bo ta sama sytuacja w tv jak oglądałem mecz całkiem inaczej wyglądała i w/g tego co tam widziałem nie było spalonego

0

jestem ciekaw jak sie zachowa Eto jesli strzeli nam bramke, bo istnieje taka mozliwosc zwlaszcza, ze juz strzela dla Interu,

no i ciekawe jak Ibra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?