Wygrają lige hehe chyba na play station.. Zaciekawiły mnie też słowa:
"Nie rozumiem jak oni już teraz mogą świętować tytuł, skoro przed nami jeszcze wiele spotkań". - nikt tu nie świętuje wygranej ligi tylko wygrane GD (Pep by im nawet nie pozwolił) Ten Salgado to naprawde optymista :)
To jest nagroda za cały sezon, a wiec też za ostatnie 3-4 miesiące w których Ronaldo nic nie pokazał więc moim zdaniem i Messi ma szanse.. Ja bym stawiał 50 na 50 :) Dostał ZP więc mu już starczy :PP
Wygrają lige hehe chyba na play station.. Zaciekawiły mnie też słowa:
"Nie rozumiem jak oni już teraz mogą świętować tytuł, skoro przed nami jeszcze wiele spotkań". - nikt tu nie świętuje wygranej ligi tylko wygrane GD (Pep by im nawet nie pozwolił) Ten Salgado to naprawde optymista :)
Komentarze
0
Dobrze że wraca... Bedzie razem Xavim rządził w Pomocy... W lini pomocy widze Inieste Xaviego i Toure...
0
Wygrają lige hehe chyba na play station.. Zaciekawiły mnie też słowa:
"Nie rozumiem jak oni już teraz mogą świętować tytuł, skoro przed nami jeszcze wiele spotkań". - nikt tu nie świętuje wygranej ligi tylko wygrane GD (Pep by im nawet nie pozwolił) Ten Salgado to naprawde optymista :)
0
Brawo cieszy że nasze zaplecze tak gra....
0
Normalnie jak na jakiś szkoleniach Marines :PP
0
Myśle że bd Lyon... Barca ma szczęscie w losowaniach LM w tym roku.... Tak jak w grupie... A w finale Barca vs. reas co to by sie działo :D
0
To jest nagroda za cały sezon, a wiec też za ostatnie 3-4 miesiące w których Ronaldo nic nie pokazał więc moim zdaniem i Messi ma szanse.. Ja bym stawiał 50 na 50 :) Dostał ZP więc mu już starczy :PP
0
MU :)
0
Smieszny człowieczek z Madrytu....
0
ale należy sie mu SZACUNEK ze względu na wiek....
0
Wygrają lige hehe chyba na play station.. Zaciekawiły mnie też słowa:
"Nie rozumiem jak oni już teraz mogą świętować tytuł, skoro przed nami jeszcze wiele spotkań". - nikt tu nie świętuje wygranej ligi tylko wygrane GD (Pep by im nawet nie pozwolił) Ten Salgado to naprawde optymista :)