0

brakuje strzalow z daleka

0

mysle ze victora nie nakreca ta kasa on ma duzo kasiory ,on poprostu chce sprobowac gdzies indziej jak pep

0

to jest przyklad fantastycznego klubu ktory dba o pilkarzy i ne tylko

0

maja takiego farta ze sie w pale nie miesci

0

jak oni ten mecz zremisowali z nami to nie wiem

0

real potrafi sie mobilizowac jakos w meczach z nami nawet jak mieli slabszy sklad a z takimi pipkami zenade graja cos w tym jest

0

panowie bedzie dobrze ,zobaczycie ,tylko spokojnie.nasze chlopaki dzis zagraja madrze

0

wygrywamy co dwa lata w lm takze 2013 jest nasz

0

nie no real bedzie grozny ,niby jedynie walka o 2 miejsce ale perez i ich fani nie przezyja jak beda i za barca i za swim lokalnym wrogiem atletico

0

oni nie maja grania gdzies mysle ze poprostu ich w tym momencie na tyle stac kiedys musialo to nastapic ze forma pojdzie w dol

0

ta ale bajern odpuscil lige ale zauwaz ze prawi na koniec sezonu a nie w tym czasie jak teraz niby real

0

dlatego mowie zobaczymy teraz jakimi cwaniakami sa oni.

0

wole teraz jakos porazke w lidze niz w pucharze krola albo nie daj boze w polfinale ligi mistrzow tak jak w tamtym roku.poki co jestesmy na dobrej drodze by wygrac wszystko

0

mekston ale to dobrze bo bedzie troche luzu i wieksze sily poida na lm i puchar

0

wazgramy w finale i wlasnie w 2013 mija dwa latane zebysmy my doszli do finalu bo jak tak jak patrze to co dwa lata

0

masz raje mysle ze rea zagra niezle mecze w lidze mistrzow z mu ale maja zajebistego pecha ze graja rewanz z nimi 3dni po meczu z barca z reszta w tamtym roku przerabialismy to samo i chelsa i real pod rzad takze zero litosci dla nich zobaczymy jak poradza temat

0

wiadomo ze nie lubia stolicy

0

narazie kolego -15 w madrycie

0

teraz przychodza 3 ciezkie mecze z malaga i naprawde to nie bedzie spacerek ciezko jest wygrac zta sama druzyna w ciagu 10 dni 3 mecze ,okaze sie kto jes lepszy psychologicznie

0

mouu odejdzie na bank tylko czeka by nie placic odszkodowania jak go perez wywali,ale mimo to ciesze sie ze wreszcie trafil na taki kraj ze prawie nic mu sie nie udalo osiagnoc i wszyscy go juz nie cierpia

0

kolego barrtasswielki jezeli chodzi o punkty to sie mylisz i gansoo ma racje bo real ma w tej chwili 37pkt, a barca jak wygra to jest 18 pky przewagi takze policz dokladnie a nie bluzgasz na goscia

0

ja jestem spokojny o mistrza nawet przy kryzysie jakim niekiedy sie zdarza naszym chlopakom w marcu lub kwietniu to i tak damy rade ,w tym sezonie jestesmy nie do zajebania

0

szpaler jest calkiem mozliwy

0

panowie marze o szpalerze na bernabeu ale zeby do tego doszlo barca musi miec sporo przewagi tez nad atletico ,nie zapominajmy o tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?