Koniec tamtu z nim niec sobie kopię w Paryżu . My mamy kasę i zróbmy z nią konkretne transfery które pomogą nam w Europie zdobywać puchary i wygrać ligę Hiszpania I Tym samym udowodnimy Neymarowi ze bez niego też damy radę jeszcze będzie żałował ze wogule wybrał kasę a nie sukcesy i chwilę sławy tyle w temacie;)
Zgadzam się z Twoją opinią śmieszne to jest dziękuję mu za wszystko co zrobił dla Naszej Barcelony ale za to jak się pożegnał z nami to Tak się nie zachowuje gwiazda
Koniec tamtu z nim niec sobie kopię w Paryżu . My mamy kasę i zróbmy z nią konkretne transfery które pomogą nam w Europie zdobywać puchary i wygrać ligę Hiszpania I Tym samym udowodnimy Neymarowi ze bez niego też damy radę jeszcze będzie żałował ze wogule wybrał kasę a nie sukcesy i chwilę sławy tyle w temacie;)
Komentarze
0
Taki zarząd to w dupe można sobie wsadzić jak można mnie takie pieniądze i ściągnąć tylko dembele jak można jak możn
0
Panowie jak myślicie kupią jakiegoś zawodnika jeszcze?
0
Gdzie to pisze że zdementowal?
0
Jak po tej informacji transfer nie będzie zrealizowany to zwatpie ten zarzad
0
Koniec tamtu z nim niec sobie kopię w Paryżu . My mamy kasę i zróbmy z nią konkretne transfery które pomogą nam w Europie zdobywać puchary i wygrać ligę Hiszpania I Tym samym udowodnimy Neymarowi ze bez niego też damy radę jeszcze będzie żałował ze wogule wybrał kasę a nie sukcesy i chwilę sławy tyle w temacie;)
0
Jak po tej informacji transfer nie będzie zrealizowany to zwatpie ten zarzad
0
Zgadzam się z Twoją opinią śmieszne to jest dziękuję mu za wszystko co zrobił dla Naszej Barcelony ale za to jak się pożegnał z nami to Tak się nie zachowuje gwiazda
0
Koniec tamtu z nim niec sobie kopię w Paryżu . My mamy kasę i zróbmy z nią konkretne transfery które pomogą nam w Europie zdobywać puchary i wygrać ligę Hiszpania I Tym samym udowodnimy Neymarowi ze bez niego też damy radę jeszcze będzie żałował ze wogule wybrał kasę a nie sukcesy i chwilę sławy tyle w temacie;)
0
Gdzie to pisze że zdementowal?
0
he he he;)