Ludzie, Rossell to zajebiscie myslacy czlowiek i widac ze ma glowe do pieniedzy.Laporta mial super wyniki, ale on i techniczni robili zalamujace transfery,Caceres nie bedzie gral bo nie chce tego Guardiola, a ze konczy mu sie za rok umowa i nie grajac pobiera kase, to Rossell logicznie odciaza budzet.Koles zrobil dwa transfery i to zajebiaszce jak za ta cene, a ze nie jest idiota to nie szastal pieniedzmi i odpuscil sobie Fabregasa, dajcie mu uporzadkowac finanse, to za rok zobaczycie w Barsie jakas mega gwiazde na bank
Ludzie, Rossell to zajebiscie myslacy czlowiek i widac ze ma glowe do pieniedzy.Laporta mial super wyniki, ale on i techniczni robili zalamujace transfery,Caceres nie bedzie gral bo nie chce tego Guardiola, a ze konczy mu sie za rok umowa i nie grajac pobiera kase, to Rossell logicznie odciaza budzet.Koles zrobil dwa transfery i to zajebiaszce jak za ta cene, a ze nie jest idiota to nie szastal pieniedzmi i odpuscil sobie Fabregasa, dajcie mu uporzadkowac finanse, to za rok zobaczycie w Barsie jakas mega gwiazde na bank
Komentarze
0
Ludzie, Rossell to zajebiscie myslacy czlowiek i widac ze ma glowe do pieniedzy.Laporta mial super wyniki, ale on i techniczni robili zalamujace transfery,Caceres nie bedzie gral bo nie chce tego Guardiola, a ze konczy mu sie za rok umowa i nie grajac pobiera kase, to Rossell logicznie odciaza budzet.Koles zrobil dwa transfery i to zajebiaszce jak za ta cene, a ze nie jest idiota to nie szastal pieniedzmi i odpuscil sobie Fabregasa, dajcie mu uporzadkowac finanse, to za rok zobaczycie w Barsie jakas mega gwiazde na bank
0
Ludzie, Rossell to zajebiscie myslacy czlowiek i widac ze ma glowe do pieniedzy.Laporta mial super wyniki, ale on i techniczni robili zalamujace transfery,Caceres nie bedzie gral bo nie chce tego Guardiola, a ze konczy mu sie za rok umowa i nie grajac pobiera kase, to Rossell logicznie odciaza budzet.Koles zrobil dwa transfery i to zajebiaszce jak za ta cene, a ze nie jest idiota to nie szastal pieniedzmi i odpuscil sobie Fabregasa, dajcie mu uporzadkowac finanse, to za rok zobaczycie w Barsie jakas mega gwiazde na bank