0

Czy jest szansa, ze bramki beda mialy kilka sciezek jezykowych? (chodzi glownie o komentarz hiszpanski, w innym wypadku, skrot nie rozni sie niczym od bramek) W najgorszym razie, moznaby wrzucac z 1 sciezka dzwiekowa, tylko hiszpanska, nie kibicujemy wszak Al-Ahly, a Barcie:) Dzieki za dobrze wykonywana robote i pozdro:)

0

bramki w niższej jakości są w hiszpańskim, nie katalońskim;p

0

Maluchna sugestia, aby wyrzucic tam tego "Ibre" z 1ego akapitu;p Wszak zastosowania to juz miec nie bedzie...

0

ten napis oznacza "Ja wierze w filozofa" (odniesienie do slow odchodzacego zlatana, o problemach Pepa z nim i dodane z usmieszkiem "(...), on jest filozofem")

0

Szkoda, że piszesz o meczach, których nie oglądasz najwyraźniej za uważnie "SIMONZAOOO" :P

0

macie moze linka do wywiadu z xavim, bez tego lektora?:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?