0

Montoya jest lepszy niż ten Azpilicueta.

0

Fajnie być mistrzem olimpijskim, chociaż wiemy jak to wygląda w piłce nożnej.. Lepiej dla Thiago, żeby grał dobrze w Barcie ;)

0

Uwielbiam Alexisa, też myślę, że jego drugi sezon będzie lepszy.

0

Jak najbardziej, niech pogra trochę w dobrej lidze, a nie w drugiej lidze hiszpańskiej.

0

Zauważyłem to w czasie trwania turnieju. Rzeczywiście po Euro 2008 drużynę objął Pep, pamiętamy ten sezon. Po 2010 też był wyjątkowy, była tylko przegrana w Copa del Rey. Życzymy sobie powtórek z tamtych sezonów. Veb!

0

A więc 18 ;) Witamy Strusiu Pędziwiatrze ;d

0

Ciekawe jak to jest z piłkarzami Barcy urodzonymi w Katalonii. Co czują w momencie reprezentowania Hiszpanii? Traktują Hiszpanie jako swój kraj, ale ojczyzną i "matką" jest Katalonia?

0

Portugalska prasa.. Już wiedziałem, że lipa jakaś.

0

Takie badania to męcząca rzecz, ile czekania..

0

Tylko nie Alba! Wymęczy się tylko na tym amatorskim turnieju ;/

0

Oglądam Bundesligę i powiem jedno: w Barcelonie tylko i wyłącznie na ławkę. Montoya czy któryś z młodych chłopaków są na jego poziomie, a nie trzeba za nich płacić. Nie byłbym za tym transferem, lepiej szukać kogo innego.

0

Inteligentny facet, widać, że zna trochę historii Europy. Jako jeden z nielicznych przepytanych wiedział kto to Wałęsa, Visca Xavi!

0

Thiago liczymy na ciebie, masz nie lada konkurentów na swojej pozycji, ale Iniesta w wieku 20-22 lat też grał na ławce. Trenuj i patrz na najlepszych, będą z ciebie ludzie.

0

Oficjalnie: Iniesta najlepszym piłkarzem turnieju!

0

Torres czekamy na prawdziwego Torresa, w Chelsea nie ma już Drogdy, ten sezon będzie twój!

0

Bronek jaki zaszczycony jak stał tam obok Platiniego i Infantino.

0

Nikt nie żałuje, że upieraliśmy się na Albę. Geniusz! Jak myślicie, z jakim numerem zagra? Ja obstawiam 12 ;)

0

Gratulacje del Bosque, nie miał pilkarzy w takiej formie jak w 2008 i 2010r. ale zmiana ustawienia i niuanse taktyczne sprawiły, że Hiszpania jest znów bezkonkurencyjna ;)

0

Jeśli Hiszpanie nie zagrają na swoim poziomie to przegra. Jeśli zagra tak jak umie to i tak łatwo nie będzie, więc finał zapowiada się pasjonująco.

0

Abidal może grać jako stoper przecież, a Adriano na kilku pozycjach. Oznacza to, że jedynym typowym lewym obrońcą jest Alba. Potrzeba stopera, nie mówcie, że nie. Jest tylko Pique i Mascherano, bo Puyol coraz starszy i z gorszym zdrowiem, a Fontas nie jest i nigdy nie będzie jego następcą.

0

14 milionów to rzeczywiście mało biorac pod uwagę wiek i brak dobrych piłkarzy na tej pozycji na świecie.

0

Witamy, jesteś niesamowity te twoje rajdy ;) W końcu ku**a! Teraz stoper.

0

MANITA123 - jesteś żałosny..
A co do Rosella to wkurwiają mnie te jego populistyczne gadki typu: "wrócić do domu"

0

bez-L - popieram, Fabregas za Silve i Torres w napadzie.

0

Odpoczywaj mistrzu i prowadź za rok z Villa i Alexisem w ataku Barcelonę ku chwale!

0

Też mi się wydaje, że przejdzie tylko do nas..

0

On musi zostać, jest wszechstronny a takich się ceni.

0

Ronaldinho na zawsze w Barcelonie, Messi jest wybitniejszy, ale Ronnie to ktoś dzięki komu zacząłem kibicować Barcelonie. Szkoda, że gdy Ronaldinho był wybitny to Messi był młodziutki gdyby obydwaj się spotkali w szczytowej formie w Barcelonie to... A zresztą, szkoda dołować wyobraźnie kibicow Realu ;D

0

Wydaje mi się, że to tylko po prostu już program wyborczy Laporty.

0

Zidane klasa sama w sobie, szkoda że część obecnej kadry Realu nie prezentuje takiej klasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?