artur_95
Dołączył/a: maj 2012
Aleksandrów Łódzki
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Montoya jest lepszy niż ten Azpilicueta.
0
Fajnie być mistrzem olimpijskim, chociaż wiemy jak to wygląda w piłce nożnej.. Lepiej dla Thiago, żeby grał dobrze w Barcie ;)
0
Uwielbiam Alexisa, też myślę, że jego drugi sezon będzie lepszy.
0
Jak najbardziej, niech pogra trochę w dobrej lidze, a nie w drugiej lidze hiszpańskiej.
0
Zauważyłem to w czasie trwania turnieju. Rzeczywiście po Euro 2008 drużynę objął Pep, pamiętamy ten sezon. Po 2010 też był wyjątkowy, była tylko przegrana w Copa del Rey. Życzymy sobie powtórek z tamtych sezonów. Veb!
0
A więc 18 ;) Witamy Strusiu Pędziwiatrze ;d
0
Ciekawe jak to jest z piłkarzami Barcy urodzonymi w Katalonii. Co czują w momencie reprezentowania Hiszpanii? Traktują Hiszpanie jako swój kraj, ale ojczyzną i "matką" jest Katalonia?
0
Portugalska prasa.. Już wiedziałem, że lipa jakaś.
0
Takie badania to męcząca rzecz, ile czekania..
0
Tylko nie Alba! Wymęczy się tylko na tym amatorskim turnieju ;/
0
Oglądam Bundesligę i powiem jedno: w Barcelonie tylko i wyłącznie na ławkę. Montoya czy któryś z młodych chłopaków są na jego poziomie, a nie trzeba za nich płacić. Nie byłbym za tym transferem, lepiej szukać kogo innego.
0
Inteligentny facet, widać, że zna trochę historii Europy. Jako jeden z nielicznych przepytanych wiedział kto to Wałęsa, Visca Xavi!
0
Thiago liczymy na ciebie, masz nie lada konkurentów na swojej pozycji, ale Iniesta w wieku 20-22 lat też grał na ławce. Trenuj i patrz na najlepszych, będą z ciebie ludzie.
0
Oficjalnie: Iniesta najlepszym piłkarzem turnieju!
0
Torres czekamy na prawdziwego Torresa, w Chelsea nie ma już Drogdy, ten sezon będzie twój!
0
Bronek jaki zaszczycony jak stał tam obok Platiniego i Infantino.
0
Nikt nie żałuje, że upieraliśmy się na Albę. Geniusz! Jak myślicie, z jakim numerem zagra? Ja obstawiam 12 ;)
0
Gratulacje del Bosque, nie miał pilkarzy w takiej formie jak w 2008 i 2010r. ale zmiana ustawienia i niuanse taktyczne sprawiły, że Hiszpania jest znów bezkonkurencyjna ;)
0
Jeśli Hiszpanie nie zagrają na swoim poziomie to przegra. Jeśli zagra tak jak umie to i tak łatwo nie będzie, więc finał zapowiada się pasjonująco.
0
Abidal może grać jako stoper przecież, a Adriano na kilku pozycjach. Oznacza to, że jedynym typowym lewym obrońcą jest Alba. Potrzeba stopera, nie mówcie, że nie. Jest tylko Pique i Mascherano, bo Puyol coraz starszy i z gorszym zdrowiem, a Fontas nie jest i nigdy nie będzie jego następcą.
0
14 milionów to rzeczywiście mało biorac pod uwagę wiek i brak dobrych piłkarzy na tej pozycji na świecie.
0
Witamy, jesteś niesamowity te twoje rajdy ;) W końcu ku**a! Teraz stoper.
0
MANITA123 - jesteś żałosny..
A co do Rosella to wkurwiają mnie te jego populistyczne gadki typu: "wrócić do domu"
0
bez-L - popieram, Fabregas za Silve i Torres w napadzie.
0
Odpoczywaj mistrzu i prowadź za rok z Villa i Alexisem w ataku Barcelonę ku chwale!
0
Też mi się wydaje, że przejdzie tylko do nas..
0
On musi zostać, jest wszechstronny a takich się ceni.
0
Ronaldinho na zawsze w Barcelonie, Messi jest wybitniejszy, ale Ronnie to ktoś dzięki komu zacząłem kibicować Barcelonie. Szkoda, że gdy Ronaldinho był wybitny to Messi był młodziutki gdyby obydwaj się spotkali w szczytowej formie w Barcelonie to... A zresztą, szkoda dołować wyobraźnie kibicow Realu ;D
0
Wydaje mi się, że to tylko po prostu już program wyborczy Laporty.
0
Zidane klasa sama w sobie, szkoda że część obecnej kadry Realu nie prezentuje takiej klasy.