0

bramka Xaviego przepiekna vamos barcelona

0

0

nz1 nie bądź pesymista

0

balotellemu nie udało się tym razem

0

zagra ja wam to mowie ja a jak ja mowie to znaczy ze tak będzie

0

musimy wygrac masz racje milker

0

ta to są bajki

0

super

0

daniel ty tez oglądasz mlodzikow

0

remis ni wchodzi w gre

0

kto jak obstawia ja obstawiam 4-1 dla barcy

0

jakie kluby zlozyly propozycje

0

21-letni Valdes ciekawe

0

jaki to miesien dupny hehe

0

no i to dziwne wlasnie boi się może

0

no i bardzo dobrze ze taką kare poniósł trzeba było myslec

0

to głupota naprawdę

0

ja się ciesze

0

oby z realem się udało trzymam kciuki

0

fajnie by było gdyby gral w barcie

0

ha ha dobre

0

michal co ty chcesz od alvesa to dobry piłkarz

0

nevar sam jesteś nudny

0

barca wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?