O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 160
  • Polecenia 314

Komentarze

0

Czy ja wiem, czy sick.. Ja niedawno Real wyleciał przez identyczną sytuacje to w komentarzach była wielka polewa, że Real jest jak Legia..

0

Śmiesznie się czyta te wypowiedzi CR, że jest teraz super szczęśliwy itd. Znając jego historię, będzie tak do pierwszej podwyżki Neymara lub Messiego. Potem pojawi się tradycyjna akcja gazet "otoczenie CR7 potwierdza, ze zawodnik jest nieszczęśliwy w klubie".

1

Dobra wszyscy wiemy, że okienko od dawna trwa.. To, że oficjalnie jeszcze się nie rozpoczęło nie oznacza, ze nie ma transferów.

3

Rubiales podarował Realowi miesiąc więcej na przygotowanie się oraz przy okazji 2 miliony euro, ponieważ do federacja zerwała kontrakt, więc Real nie musi płacić.

Śmieszna sytuacja. Nie ma co się dziwić Realowi, że teraz podali trenera, ponieważ kolejny miesiąc bez oficjalnego trenera byłby ciężki. Musza tez mimo wszystko dopinać transfery itd. Trwa okienko transferowe, więc nie ma co się dziwić.

Śmieszy tylko Rubiales. Van gaal 4 lata temu tez głośno mówił, że odchodzi do United i Holandia zdobyła medal.

1

Barca za to ostatnio gra bardzo stabilnie na wyjazdach w LM..

Zobacz wszystkie

34

Twoje pomyłki będą na zawsze w naszych sercach Klopsie Gomezie

26

Swoją drogą co się dzieje z ta Barceloną.. Wybór kolejnych trenerów jest dramatyczny.. Ba.. Coraz to gorszy.. Jak tak dalej pójdzie to zacznie się epoka jak w Madrycie, gdzie co chwile był nowy trener..

Dlaczego zamiast dobrego trenera, z sukcesami zatrudniony jest LE, który zaliczył już mega wtopę na znacznie niższym poziomie we Włoszech.

Teraz dostał do trenowania rozregulowaną Barcę, w dodatku jeszcze powierzono mu przebudowę zespołu.. Dramat..

O ile rok temu kibice Realu mieli dosyć słuchania przyśpiewek o równowadze, balansie itd, o tyle Carlo jest trenerem z najwyższej półki, ogromnym doświadczeniem, obyciem w wielu krajach i przede wszystkim w miarę stabilnym składzie.

LE przypomina bardziej Moyesa, który dostał w prezencie wielki klub i za bardzo nie wie jak się złapać za to. Posadzenie na ławce Suareza, który 4 miesiące spędził na wakacjach wygląda na ponury żart.

Z szumnych zapowiedzi, ze LE ma jaja, wychodzi kompletnie coś innego.. Dalej Ci sami grają - fakt od czasu do czasu zaskoczy składem, ale w sposób żenujący - zamiast robić rotacje po 1 max 2 zawodników na mecz, wymieni z tyłka pół składu i dziwi się, że to nie gra.. Bo jak niby ma grać?

20

"Dziennik podkreśla, że Barça w obecnej edycji Ligi Mistrzów osiągała już wysokie zwycięstwa przeciwko Celticowi, City i Mönchengladbach."

Faktycznie Celtic i Mönchengladbach są na poziomie PSG..

Co do 4-0 z City do momentu kiedy Bravo dostał przebłysk geniuszu i czerwoną kartkę przy okazji mecz był bardzo wyrównany.. Od tamtego momentu City się rozłożyło..

PSG ma zapas 4 bramek.. To nie jest jedna przypadkowa bramka, która ożywi mecz.. Nawet przy dwóch bramkach Barcelony, Paryżanie nadal mają spokój i dwie bramki przewagi.. Jedna kontra i pozamiatane..

16

Czyli niedługo asysty nie będą ważne tylko liczba poprzeczek :D

14

Bo ZP ma tylko znaczenie, jeżeli wygrywa ją Messi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?