20 sierpnia 2009, 22:07
0
Barca Jest nie zgrana jeszcze gdyż wprowadzany jest skład testowy z odrobiną profesjonalizmu...
19 sierpnia 2009, 23:07
Messi i alves robią rozgrzewkę
19 sierpnia 2009, 23:00
jak myślicie ???
19 sierpnia 2009, 22:59
Jakieś zmiany szykują się w przerwie może messi i ibra??
19 sierpnia 2009, 22:53
Spalony??? A Kto broni??
19 sierpnia 2009, 22:32
Siema Meczyk oglądam oto link: http://www.iraqgoals.net/ch3.html
19 sierpnia 2009, 22:34
troche jakość słaba ale idzie obejrzeć
19 sierpnia 2009, 22:36
http://www.iraqgoals.net/ch3.html jeszcze raz wysyłam link do meczu
19 sierpnia 2009, 22:37
Real rozwalił Dortmund 4:0 mam nadzieje że nasi chłopcy poprawią ten wynik
19 sierpnia 2009, 22:40
Sory pomyłka 5:0....
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barca Jest nie zgrana jeszcze gdyż wprowadzany jest skład testowy z odrobiną profesjonalizmu...
0
Messi i alves robią rozgrzewkę
0
jak myślicie ???
0
Jakieś zmiany szykują się w przerwie może messi i ibra??
0
Spalony??? A Kto broni??
0
Siema Meczyk oglądam oto link: http://www.iraqgoals.net/ch3.html
0
troche jakość słaba ale idzie obejrzeć
0
http://www.iraqgoals.net/ch3.html jeszcze raz wysyłam link do meczu
0
Real rozwalił Dortmund 4:0 mam nadzieje że nasi chłopcy poprawią ten wynik
0
Sory pomyłka 5:0....