1

WOJTEK SIGMAAAA

0

jak zwykle praktycznie nic nie grające atletico mimo wszystko dostaje remis, szkoda bo graliśmy naprawdę bardzo dobrze, niestety pod koniec się trochę posypało ale wierzę że zrewanżujemy się w madrycie

0

nic nie było xddd

0

@Kapitan9 na jakim koncie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?