aslav
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie Pedro zagrał lepiej niż w poprzednich meczach. Brak mu tylko skutaczności w sytuacjach bramkowych. Myślę, że leży to w jego psychice. Chyba po prostu za bardzo chce. Cuenca też lepiej, ale jemu również brakuje wykończenia, W jego przypadku można to złożyć na karb niedoświadczenia. Dobra rada: nie oglądajcie meczów realu. Tylko się można zdenerwować. Sędzia, który wszedł w drugiej połowie widzi wszystko, oprócz dwóch zgrać ręką przez graczy realu w ich polu karnym. Na drugi dzień dowiaduję się, iż facet jest z Madrytu....Da. Ciekawe jakby wyglądał wynik, gdyby ten Bask, sorry nie pamiętam nazwiska prowadził zawody do końca.