3

Depay z tą opaską to myśli, że Ronaldinho jest?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

"Nie dali nam wyboru" - Adam Buska z hat-trickiem w wygranym meczu 3:1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oni już nigdy nie przegrają

1

Van Dijk? To już przeszłość

6

Probierz zjadł obiad i wybrał przemoc rzucając do boju Urbańskiego

0

Fajna ta ekipa ekspertów tvp sport w tym roku ;)

3

Koeman szykuj dupę

0

Trenowali na mocnej Polsce, więc są bardzo dobrze przygotowani

0

Stawiać domy na remis lub wygraną Albani. Mam nadzieję, że włoscy impotenci zawiodą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

napierdzielają jak w bęben

4

Niemiecki porządek xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chyba ktoś znalazł mój stary pendrive z piosenkami do auta i im przekazał xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Nie ma futbolu bez kobiet

0

@PaPo Memy to tylko przykład

9

Fajny bajer

11

Fajna sprawa, że w tak krótkim czasie będziemy mogli obejrzeć wygraną z Holandią i Austrią oraz remis z Francją po ciekawym meczu.

1

Mieliście tak kiedyś?

14

Ta odprawa przed Francją na mundialu to była na serio? xD
https://streamable.com/7txgeo

2

@Hosh "Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."

0

Po tej Holandii to przejedziemy jak walcem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Widać, że urodzny we Włoszech

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?