aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Depay z tą opaską to myśli, że Ronaldinho jest?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
"Nie dali nam wyboru" - Adam Buska z hat-trickiem w wygranym meczu 3:1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oni już nigdy nie przegrają
1
Van Dijk? To już przeszłość
6
Probierz zjadł obiad i wybrał przemoc rzucając do boju Urbańskiego
0
Fajna ta ekipa ekspertów tvp sport w tym roku ;)
3
Koeman szykuj dupę
0
Trenowali na mocnej Polsce, więc są bardzo dobrze przygotowani
0
Stawiać domy na remis lub wygraną Albani. Mam nadzieję, że włoscy impotenci zawiodą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
napierdzielają jak w bęben
4
Niemiecki porządek xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chyba ktoś znalazł mój stary pendrive z piosenkami do auta i im przekazał xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Nie ma futbolu bez kobiet
0
@PaPo Memy to tylko przykład
9
Fajny bajer
11
Fajna sprawa, że w tak krótkim czasie będziemy mogli obejrzeć wygraną z Holandią i Austrią oraz remis z Francją po ciekawym meczu.
1
Mieliście tak kiedyś?
14
Ta odprawa przed Francją na mundialu to była na serio? xD
https://streamable.com/7txgeo
2
@Hosh "Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
0
Po tej Holandii to przejedziemy jak walcem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Widać, że urodzny we Włoszech