aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Frenkie proszę tylko nie wkurwiaj dziś Xaviego
2
@GeneralXavi Może Rapha puka fryzjerkę i w końcu znalazł kochankę jak każdy porządny brazol ;>
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Terminator
12
Wtorek godzina 12 ...
0
Mam nadzieje, że Laporta zostawi dzisiaj trochę miejsca w brzuszku na Paryżan
0
Idziemy do finału i żadne żółwie, Dembele nas nie zatrzymają
0
przed meczem w Paryżu śnił mi się parowóz, a teraz jakiś spokojny jestem, niedobrze ...
1
@jacobFCB wróci silniejszy
0
@pt9 A masz zamiar ograć jakiegoś Fallouta? Ciekaw jestem odczuć, jeżeli ktoś będzie grał w gierkę po serialu.
1
@Kgorecki2500 To Cyberpunk nie radzi sobie z twoim PC, future is now ...
13
Liverpool wypiął dupę i nawet zaczyna to lubić
11
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy Faye mógłby zagrać na Cadiz?
1
@Aragorn33 lol, dziwne, ale jakieś pół roku temu przejmowałem kontrolę nad wizytówką w google i też jakoś odrzucało zmianę adresu i dopiero po jakimś czasie mi przyjęło nowe dane
0
@Aragorn33 A przejąłeś tą wizytówkę, potwierdziłeś telefonem i masz ją w google firma?
1
@Aragorn33 Podpinasz zdjęcie swojej strony pod wizytówkę w google?
2
Czy mi się zdawało czy dzisiaj nasi bardzo pokornie świętowali gole? Dwa razy myślałem, że bramka nie będzie uznana po tej ich reakcji xD
4
@Sulimo pomyślał o Cristiano
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@ShawnC najważniejsze, że splądrował Paryż
2
Prawdziwy viking to Christensen z Danii a nie jakieś Halaandy o jakości stolika z Ikei
8
Nie zapominiajmy o roli Duńczyka, jakby nie stały fragment to o tą 3 bramkę by było ciężko
7
Morda Dembele denerwowała mnie dziś jakbym widział męczennika
3
Fermin jedziesz z nimi
3
Przestańcie pisać nt polskiego komentarza, prawdziwy kibic ogląda z francuskim/angielskim komentarzem xD
1
piękne uderzenie ze łbaaaa
0
Dembele ty to powineneś mieć na drugie pomyłka, jedna z większych, która przytafiła się Barcelonie