O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5449
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 2

Komentarze

2

W ramach ciekawostki napiszę że wasz były pomocnik Keita, świetnie sobie radzi od początku sezonu w Romie. A kiedy wypadł De Rossi gra w każdym meczu. Naprawdę zaskoczył mnie, że w tym wieku radzi sobie aż tak dobrze, zbiera co mecz wysokie noty, spokój, doświadczenie bije od niego, nie sposób odebrać mu piłki;) Zresztą został trzecim kapitanem w drużynie, oby tak dalej.

0

Niektórzy piszą komentarze jakby piłką interesowali się od wczoraj.

Oczywiście że Benatia nie jest wart 61 mln. To ma być zaporowa cena która odstraszy potencjalnych nabywców, jasny sygnał że nie przejdzie jakiś wałek że ktoś umówi się z Benatią za plecami klubu, a ten sprzeda go za stosunkowo niską cenę.
A jeśli będzie musiał odejść, to gra na podbicie wartości. Poza tym to było powiedziane ironicznie.

Niestety, ale teraz tak to będzie wyglądało, są kluby które słono przepłacają za zawodników. Więc nie ma nic dziwnego w tym że każdy klub będzie chciał za swoje znane nazwiska wyciągnąć jak najwięcej.

0

Szkoda chłopaka, jak sobie przypomnę jak swego czasu się genialnie zapowiadał. Talent olbrzymi. Odrobinę nadziei jeszcze mam że Bojan nagle wystrzeli, aczkolwiek to nierealne. Właściwie nie wiem czego mu brakowało żeby rozbłysnąć umiejętności duże, zawsze grał z zaangażowaniem, ale to wszystko się nie klei jakoś. W Romie tak było..te wypożyczenia mu nie służą.

Obiektywnie to Bojan nie nadaje się teraz na poziom Barcelony, nic innego nie można napisać. Ale przez moją sympatię do niego liczę że dostanie jeszcze jedną szansę, może Enrique( jeśli zostanie trenerem) na niego postawi? W końcu głównie na jego życzenie został ściągnięty do Romy.

0

Oceniając Enrique bazuje na tym co pokazał w Rzymie jako trener, nie jest to więc do końca miarodajne, ale dużo o nim mówi.

Enrique to słaby trener, i nie poradzi sobie w Barcelonie tak podpowiada logika. Jego przygoda w Romie była naprawdę nieudolna, parę razy się skompromitował. Nie miał żadnego pojęcia o grze defensywnej. To jest taki trener który przedkłada styl gry nad realne wyniki. Może teraz Barcelonie przydałby się trener, który trochę zmodyfikował by ta słynną tiki-takę, wprowadził też inne warianty. A mam wrażenie że Enrique będzie do bólu katował ten styl, nie wprowadzając niczego nowego.

Z drugiej strony jeśli miałby się gdzieś sprawdzić ze swoją wizją piłki, to
gdzie jak nie właśnie w Barcelonie? Mając takich wielkich wykonawców, stworzonych do jego stylu gry.

0

@SzahMatt
Nie wiem co Ty za historie tworzysz. Jak się nie ma o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać.

Po pierwsze Enrique nie został zwolniony, a sam podał się do dymisji. Na linii Totti - Enrique nie było żadnych spięć, Totti to był kluczowy zawodnik w Romie Enrique.
A już podawanie tego za powód do odejścia to si-fi. Odszedł bo osiągał marne wyniki i nie radził sobie z drużyną, czego był sam był świadomy rezygnując. Ze strony zarządu dalej miał pełne wsparcie mimo kiepskiego sezonu.

Charyzmy wielkiej nie miał za jego kadencji Osvaldo pobił się z Lamelą, a Bojan rzucał koszulką o murawę. Nie radził sobie z presją dziennikarzy, myślał że jako że to pierwszy sezon, a on ''uczy'' nowego stylu gry to nikt nie ma żadnych oczekiwań i presji wyników.

Zobacz wszystkie

2

W ramach ciekawostki napiszę że wasz były pomocnik Keita, świetnie sobie radzi od początku sezonu w Romie. A kiedy wypadł De Rossi gra w każdym meczu. Naprawdę zaskoczył mnie, że w tym wieku radzi sobie aż tak dobrze, zbiera co mecz wysokie noty, spokój, doświadczenie bije od niego, nie sposób odebrać mu piłki;) Zresztą został trzecim kapitanem w drużynie, oby tak dalej.

0

Niektórzy piszą komentarze jakby piłką interesowali się od wczoraj.

Oczywiście że Benatia nie jest wart 61 mln. To ma być zaporowa cena która odstraszy potencjalnych nabywców, jasny sygnał że nie przejdzie jakiś wałek że ktoś umówi się z Benatią za plecami klubu, a ten sprzeda go za stosunkowo niską cenę.
A jeśli będzie musiał odejść, to gra na podbicie wartości. Poza tym to było powiedziane ironicznie.

Niestety, ale teraz tak to będzie wyglądało, są kluby które słono przepłacają za zawodników. Więc nie ma nic dziwnego w tym że każdy klub będzie chciał za swoje znane nazwiska wyciągnąć jak najwięcej.

0


Garcia jest świetnym trenerem według mnie, fakt że to wciąż dość mało doświadczony szkoleniowiec, ale z Lille też przecież robił dobrą robotę i zdobył mistrzostwo kraju.

Ja oceniam to co prezentuje w Romie i brak mi pochwał dla Rudiego;) Garcia przejął drużynę w lecie w totalnej rozsypce, która od paru sezonów nie grała nawet w Lidze Europy. Odmienił drużynę właściwie od zaraz, po starcie sezonu zaliczając 10 zwycięstw z rzędu. Z praktycznie najgorszej defensywy w lidze zrobił najlepszą. Tym co mnie najbardziej przekonuje jest styl gry, świetny styl, Roma łączy efektowną grę ofensywną ze skuteczną defensywą. Są pewne podobieństwa do stylu gry Barcelony bo najczęściej Roma ma duże posiadanie piłki, dużą ilość podań, gra w ataku pozycyjnym, ale nie trzymamy się uparcie tego wariantu, Roma potrafi też cofnąć się do defensywny, i wyprowadzać błyskawiczne kontry. W szatni też nowy trener zaprowadził porządek, ma charyzmę, nie daje sobie wejść na głowę.

Tak trochę hymn pochwalny wyszedł na temat Rudiego;) ale na ten moment to ciężko jest mu cokolwiek zarzucić, wiadomo przyjdą słabsze sezony to inaczej będzie się go oceniać. Oczywiście mam nadzieję że Garcia zostanie w Rzymie.
Sądzę że mógłby się sprawdzić w Barcelonie, a bez wątpienia taki Enrique nie ma do niego do żadnego doskoku. Enrique sprawiał wrażenie takiego upartego trenera, który ma jakąś tam wizję gry, i uparcie ją realizuje bez względu na wyniki i jak to wygląda w praktyce.

0

Armandi
Po 1, nie można powiedzieć że sobie nie poradził??;)... Udało mu się przerżnąć wszystko co tylko się dało i zrobić zerowe postępy w grze.

Po 2, jaka presja? Nie było żadnej presji zarząd wspierał go całkowicie od początku robiąc wielki PR wokół niego, transfery itd. w zasadzie robi to dalej, jeśli odejdzie to sam zrezygnuje. Prasa go wcale nie atakowała od początku były obawy, zaciekawienie, a w samej drużynie i wśród kibiców nawet pewien entuzjazm. Znając wcześniejsze sezony i gorące głowy w Romie, byłem aż zdziwiony że mimo blamaży jest taki spokój. Pałka się przegła jak parę kolejek temu przegraliśmy 4 0 z Juve.wtedy kibice nie wytrzymali i wszystko się zaczęło.

0

@SzahMatt
Nie wiem co Ty za historie tworzysz. Jak się nie ma o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać.

Po pierwsze Enrique nie został zwolniony, a sam podał się do dymisji. Na linii Totti - Enrique nie było żadnych spięć, Totti to był kluczowy zawodnik w Romie Enrique.
A już podawanie tego za powód do odejścia to si-fi. Odszedł bo osiągał marne wyniki i nie radził sobie z drużyną, czego był sam był świadomy rezygnując. Ze strony zarządu dalej miał pełne wsparcie mimo kiepskiego sezonu.

Charyzmy wielkiej nie miał za jego kadencji Osvaldo pobił się z Lamelą, a Bojan rzucał koszulką o murawę. Nie radził sobie z presją dziennikarzy, myślał że jako że to pierwszy sezon, a on ''uczy'' nowego stylu gry to nikt nie ma żadnych oczekiwań i presji wyników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?