0

https://x.com/OfficialRadja
Tłumacząć: Czesc Rafinha, przykro mi, zrobienie ci krzywdy nie było w mojej intencji. Mam nadzieje, że szybko zobacze cie na boisku, wielki uścisk!
Radja to nie Pepe...

0

Digne to nie 16latek który gra swój pierwszy profesjonalny mecz i nie wywali sie jak kretyn w swoim polu karnym symulując. Piłka doszłaby do Rakitića ale Digne w tym czasie doskoczyłby do niego i Rakitić nie miałby tyle czasu żeby dać tak dokładną piłkę do Suareza. Nie wiem czy zauważyliście ale Messi nie celebrował tego gola. Podszedł do Digne i przeprosił go za co szacun ale nawet Leo wiedział, że faulował.
https://x.com/messi10stats/status/644414713586028544

0

spokojnie, bo majtek nie odpierzecie. Z Matiello to był czysty przypadek. Chciał wygarnąć piłkę wślizgiem i tyle. Takich wślizgów we Włoszech są setki (nie wiem jak w waszej kobiecej lidze gdzie faul jest jedynie przy symulowaniu). Nainggolan w trakcie meczu ratuje mnóstwo piłek wślizgami, średnio 8-10 wślizgów na mecz i w 90% są udane i czyste. Nainggolan odkąd gra w Romie NIGDY nie dostał czerwonej kartki, bo to nie jest typ brutalnego zawodnika który ma na celu zrobić krzywde dla przeciwnika. Nainggolan to spokojny gość ale piłka to ryzykowny sport i takie wypadki jak sytuacja z Rafinhą zdarzają się i mogło sie to zdarzyć również przy wślizgu De Rossiego, Manolasa czy Rudigera. Radja walczy na boisku jak lew, nigdy nie odstawia nogi i zawsze gra do końca ale nie jest jakimś brutalem. Znacie z Romy Strootmana? W meczu z Napoli dostał kose a przeciwnik dostał jedynie żółtą kartke i pauzuje już 1.5roku a powrót jego przewiduje sie za pół roku. To jest sport, takie rzeczy sie zdarzają. Faulował go Mertens i nie uważam, że jest boiskowym chamem i burakiem, bo był to w dużej części przypadek, że zerwał te więzadła, bo to bardzo rzadki przypadek. Podsyłam sytuacja z Matiello. Była to piłka 50-50 a Nainggolan chciał ją wygarnąć w swoim stylu co sie zawsze udaje ale cóż wyszło jak wyszło.

0

A wiecie, że Suarez swoim kretyńskim kopaniem Szczesnego po łapach złamał mu palca? Nainggolan zrobił wślizg jakich jest mnóstwo a Suarez kopie go po łapach mimo, że ma piłke w rękach. Było mu jeszcze odgryźć tego palca

0

Bramka w prezencie od sędziego ale brawo dla Messiego.

1

Swoją drogą to dostaliście bramke w prezencie, bo Messi sprytnie przedeptał Digne który przez to nie mógł doskoczyć do Rakitića a ten miał tyle czasu na wrzute, że jeszcze fajke mógł sobie odpalić ze Szczęsnym.

1

Tak, tak obrzućcie błotem Nainggolana a Suarez zuch złamał palca dla Szczęsnego. Takich wślizgów jak ten Nainggolana są dziesiątki w każdej kolejce każdej ligi i rzadko kiedy kończy sie tak, że przeciwnik zrywa więzadła czy łamie noge. Pech i tyle. To nie było celowe zachowanie w przeciwieństwie do Suareza który zamiast mózgu ma galarete. Szczesny ma piłke w rękach a ten go jeszcze po łapach kopie i palec złamany, będziemy oglądali Fabiańskiego w reprezentacji dalej. Nainggolan ma pseudonim Ninja nie z przypadku. Walczy i gryzie trawe do ostatniej minuty meczu a wślizgi w jego wykonaniu w 90% są czyste jak łza, polecam zobaczyć jego wślizgi ;))

0

bo tylko ty płacisz i tylko ty chcesz obejrzeć swoją drużynę.

0

Co ty gadasz chłopie? Z CSKA grają drużyny SerieA czy tylko Roma? Liga włoska jest znana z marnowania talentów... Podaj mi nazwiska tak zmarnowanych talentów przez SerieA. Pogba, Pjanić, Lamela, Marquinhos, Strootman, El Shaarawy, Kovacić, Destro, Immobile to wszystko najnowsze wytwory SerieA których nie jeden chciałby mieć w swoim zespole. Każda liga ma kilku zawodników którzy nie sprawdzili się a w Barcie od razu przychodzi mi na myśl: Bojan, Song, Cristian Tello, Chygrynskiy. Wielkie oczekiwania, wielkie rozczarowania. Roma razem z Fiorentiną gra najofensywniejszy futbol we Włoszech. Jak nie masz pojęcia o SerieA to się nie wypowiadaj, bo widać, że jesteś ograniczony jedynie do oglądania meczy swojej drużyny.

0

No według mnie pojedynek mistrza Rosji z wice mistrzem Włoch jest półkę wyżej od 4 drużyny la ligi i mistrzem Ukrainy z którego wyemigrowało połowa składu wiadomo z jakich powodów :)

0

Roma zamuruje bramke przed CSKA? :D Chyba nie oglądałeś Romy w poprzednim sezonie ;) Jeśli już to CSKA postawi autobus i będą próbowali coś zrobić z kontr, bo Roma w tym sezonie jest bardzo mocna. Roma gra inny futbol od pozostałych drużyn SerieA i jeśli o tym nie wiesz to polecam obejrzeć mecz Roma-CSKA który zapewne będzie na canal+, nawet powtórkę ;) Manolas, De Sanctis, Pjanić, De Rossi, Nainggolan, Strootman, Gervinho, Iturbe, Totti, Castan jeśli nie widziałeś tych zawodników w akcji to mam nadzieję, że spotkamy się w 1/8 (jeśli uda się wyjść z grupy śmierci ;p).

0

w tej chwili 0.1% to jakieś 50 głosów przy jednoczesnym braku głosów na Rome.

0

ziomek nie ma szans, że 10 głosów 1% :D Ja oddałem jakieś 80 i odrobiłem 0.2% jak Roma przegrywała :D

0

No wiadomo, że neutralny kibic wybierze mecz Bayern-ManCity ale w głosowaniu może wziąć udział każdy i wybiera ciekawszy mecz według niego. W tym przypadku najwięcej osób głosuje właśnie na mecz Roma-CSKA, bo jest po prostu atrakcyjniejszy od jednostronnego spotkania Barcy a na mecz Barca-Apoel głosują TYLKO kibice Barcy. A nawet jeśli robią na złość to co zrobisz? :) Roma nie ma tylu wrogów a nawet sporo osób ma do niej sentyment ze względu na takie ikony jak Totti i De Rossi którzy odrzucili pieniądze i trofea z miłości do klubu a dodatkowo Roma gra najatrakcyjniejszy futbol dla oka w SerieA. Atletic Szachtar równie ciekawy? Owszem wygląda ciekawie i w miare wyrównanie ale jest to spotkanie poziomem o półke niżej.

0

"ale żeby Roma z CSKA błagam was jak by grała Barca to przynajmniej bramki będą zapewnione a w tym przypadku nie jest to stuprocentowe "
Bo w meczu piłkarskim liczą się tylko bramki? ;) Nie oszukujmy się mecz Roma-CSKA będzie o wiele bardziej ciekawy aniżeli jednostronny mecz Barcy z Apoelem z miliardem podań przed strzałem na bramke. Roma-CSKA to po prostu ciekawszy mecz i każdy na niego głosuje kto nie jest kibicem Barcy i nie są to jedynie kibice Romy i Realu. Pozdro.

0

a byś się ździwił jakby Roma nakopała ten cienkiej barcelonie ;) szczególnie z tym amatorem na ławce jakim jest enrique. W środku pola Roma łyka barce ze Strootmanem, De Rossim i Pjanićem o środku obrony nie wspomne ;)

0

no i tyle w temacie :) Nie dla psa kiełbasa. Sabatini odniósł się do słów agenta Benatii który powiedział, że Benatia kosztuje 30mln na co DS powiedział, że 30mln to kosztuje jego lewa noga a prawa jest o 1mln droższa tak, więc jeśli ktoś chce Benatie musi wyłożyć 61mln ;) Sam Mehdi powiedział, że chce zostać w Romie. Heheszki.

0

chciałbym wam oznajmić, że benatia zostaje w Romie huehuehue

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?