0

Ja bym go nie chciał nie pasuje do barcy , są przeciez młodzicy którzy mogą zastąpis songa .

0

cyba napisałem ze grał w 6 meczach

0

w 6

0

2 na 100 %

0

0

To dobrze z jego strony

0

po co nam Neymar w barcy jak mamy tylu dobrych napastników np. Messi , Villa , Pedro , Sanchez , iniesta czasami fabregas po co nam

0

bedzie trudno z interem i z arsenalem (lol) oby wygrali lige Mistrzów

0

Ej Graczandi sory ale możesz sie mylic bo hiszpanie są w bardzo dobrej formie i morze byc wynik 2-1 dla hispani.

0

fabregas chyba nie pasuje do barcy?????? kompletnie!!! i czemu zlatan ibrahimowić chce iść do milanu?????

0

fabregas chyba nie pasuje do barcy?????? kompletnie!!! i czemu zlatan ibrahimowić chce iść do milanu?????

0

dobry mecz był dzięki błendom przeciwników barcelona wygrała !!!!!BRAVA DLA VAQLLIDOLID!!!

0

noi poco tyle wytdawać pieniedzy na takiego piłkarza jak Villa.Lepiej bu było jak by kupili Torresa!!!!

0

moim zdaniem yaya tuere jest najlepszym piłkarzem barcelony szkoda ze ture nie zagrał przeciwko interowi bylo by nie 3-1 tylko 3-0 dla barcelony a potem 2-0..!!!

0

napewno kłamie barcelona wygra 8-2z validoliem NIECH BÓG ZANICH SIĘ BŁOGOSŁAWI...................1OO LAT BARCY!!!!

0

jaki roman strzelił dla barcy chyba wm sie pokickałon !!!!

0

piekny był ten mecz pieknie rozegrana piłka i ładne bramki ale potem bedzie trundy mecz z sevillą!!!! inter vs roma WYGRA ROMA ale dalej jestem kibicem BARCY I INTERU!!!

0

jestem fanem barcy od 3lat . moi ulubieni piłkarze messi,ronaldo nie cristiano, nie bende wymieniał tylu piłkarzy mam duzo ulubionych piłkarzy.Oby barca wygrała z tą Teneriefe.

0

ja bardzo lubie barce mam szalik koszulke i wiare w barcelone!!!

0

ale czasami zmeczy sie messi ico nie jest taki najlepszy po nim jest najlepszy c.ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?