asti654
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym go nie chciał nie pasuje do barcy , są przeciez młodzicy którzy mogą zastąpis songa .
0
cyba napisałem ze grał w 6 meczach
0
w 6
0
2 na 100 %
0
0
To dobrze z jego strony
0
po co nam Neymar w barcy jak mamy tylu dobrych napastników np. Messi , Villa , Pedro , Sanchez , iniesta czasami fabregas po co nam
0
bedzie trudno z interem i z arsenalem (lol) oby wygrali lige Mistrzów
0
Ej Graczandi sory ale możesz sie mylic bo hiszpanie są w bardzo dobrej formie i morze byc wynik 2-1 dla hispani.
0
fabregas chyba nie pasuje do barcy?????? kompletnie!!! i czemu zlatan ibrahimowić chce iść do milanu?????
0
fabregas chyba nie pasuje do barcy?????? kompletnie!!! i czemu zlatan ibrahimowić chce iść do milanu?????
0
dobry mecz był dzięki błendom przeciwników barcelona wygrała !!!!!BRAVA DLA VAQLLIDOLID!!!
0
noi poco tyle wytdawać pieniedzy na takiego piłkarza jak Villa.Lepiej bu było jak by kupili Torresa!!!!
0
moim zdaniem yaya tuere jest najlepszym piłkarzem barcelony szkoda ze ture nie zagrał przeciwko interowi bylo by nie 3-1 tylko 3-0 dla barcelony a potem 2-0..!!!
0
napewno kłamie barcelona wygra 8-2z validoliem NIECH BÓG ZANICH SIĘ BŁOGOSŁAWI...................1OO LAT BARCY!!!!
0
jaki roman strzelił dla barcy chyba wm sie pokickałon !!!!
0
piekny był ten mecz pieknie rozegrana piłka i ładne bramki ale potem bedzie trundy mecz z sevillą!!!! inter vs roma WYGRA ROMA ale dalej jestem kibicem BARCY I INTERU!!!
0
jestem fanem barcy od 3lat . moi ulubieni piłkarze messi,ronaldo nie cristiano, nie bende wymieniał tylu piłkarzy mam duzo ulubionych piłkarzy.Oby barca wygrała z tą Teneriefe.
0
ja bardzo lubie barce mam szalik koszulke i wiare w barcelone!!!
0
ale czasami zmeczy sie messi ico nie jest taki najlepszy po nim jest najlepszy c.ronaldo