O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5179
  • Liczba komentarzy 229
  • Polecenia 25

Komentarze

0

Blaugrana1989 - co do montoi zgadzam sie w 100%. byly mecze gdzie mecz byl roztrzygniety po 30minutach a montoia nie dostawal nawet 20min

0

Neymar za munira

1

do montoyi nie mozna miec pretenscji. Najpierw trener nie daje mu pograc wogole a potem wpuszcza go od poczatku i to jeszcze w meczu na boisku gdzie nie mozmey wygrac od 4 lat

0

Jedyne co sie podoba to presja na przeciwniku i miejmy nadzieje ze rs sie zmeczy i od 70min cos sie zacznie dziac

0

Messiemu lawka sie nalezala juz dawno temu. Ale zbyt duzo tych zmian moim zdaniem. Druzynie ciezko bedzie zlapac rytm wymieniajac 4-5 zawodnikow w kazdym meczu. 1-2 zmiany to maks. tym bardziej ze nie gramy w srode. Nie wiem o co chodzi z tymi roszadami skaldem ale na pewno juz nie wypoczynek dla zawodnikow

Zobacz wszystkie

3

Bierzemy kase i uciekamy

3

Stawianie mascherano w obronie to gwarantowana porazka. Ten gosc ma 175cm wzrostu. On zajebiscie gral ostatnio na dm. Dlaczego nie mozna zagrac z nim i sergio na dm?

3

To co ma teraz byc na boisku za zaslugi.? No to crufa dac do pomocy w takim razie. Koles nawet sie nie spocil wczoraj.

2

Martino byl kozlem ofiarnym ktorego celem bylo zakrycie indolenci zarzadu.
Na koncu to trener winien wszystkiego

2

No ale w calej barcelonie to przez caly tydzien nie mowilo sie o meczu z realem tylko o rekordzie messiego. Kilka lat temu nie mowilo sie o wygraniu ligi mistrzow tylko o wygraniu a bernabeu. A spotr jest fajny bo uczu pokory bardzo szybko. Caly tydzien newsy tylko o tym czy messi powinien dostac medal i honory na bernabeu czy gdzie indziej. Jeszcze troche messi bedzie zarabial 40 baniek i biegal tyle co bramkarz albo mniej. Zal sie patrzy na tego zawodnika. No ale jak sam trener nie mowi o niczym innym jak tylko o bogosci messiego no to jak ten chlopak ma sie zmotywowac. Nitk w barcelonie nie ma jaj zeby powiedzie ze messi jest cieniem samego siebie. Jego nagrody na WC to nie bede komentowal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?