aszymbeher
Dołączył/a: październik 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czas na herbatke
1
No i wreszcie zszedł hamulcowy xD
0
@Kapitan9 Umowa do 2030 zapewniajaca 20 mln euro, nighdzie sie nie ruszy xD
15
Czyli jednak Wieczysta jego marzeniem
2
@MiloszFCB1899 proton
3
Rashford >>>>>>>>>>>> Gordon. Nie zapraszam do zadawania pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Trzeba skorzystać z rękojmi i oddać tego Gordona xD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Alvarez 150mln, Bastoni 70mln, kogo tam jeszcze Laporta chce kupić i nie może?
3
@blakkudium Mbappe pewnie obrazony xD
2
@PatrychoO 70 mln potrzebne na już xD
3
@Encore Prędzej obejmie Hiszpanie
0
@lukaszbrk Nic to nie da, Mbappe łyknie wszystkich włącznie z Klose, a 2 kolejne WC jeszcze przed nim
0
Ale zayebal Mbappey
1
Od kiedy kibice Barcelony kibicują Hiszpanii a nie Katalonii? xD
0
W komentarzach widzę, że nasi już znaleźli winowajcę dzisiejszej kompromitacji, na stadionie nie było lepiej xD
Felipe Cardenas obecny na stadionie: "Część kibiców Barcelony buczy na Marca Cucurellę przy każdym kontakcie z piłką. Przed chwilą krzyknęli „Judasz” w kierunku nowego bocznego obrońcy Realu Madryt."
7
@Herbert Tak, mamy wyłączność i żaden zawodnik którym się interesujemy nie może przejść gdzie sobie chce bez naszej zgody
0
@ramon59 Podebrać gracza? Tymczasem rzeczywistość: "José Álvarez: Barcelona nie dzwoniła do Marca Cucurelli. Najnowsze doniesienia wskazują, że Barça nie rywalizowała o lewego obrońcę."
0
Ale jak to? Pod poprzednim artykułem czytałem, że był już dogadany z nami i mierdy go podkupiły robiąc nam na złość...
0
To było na żółtko a gwizdek nic
0
No i Silva z niższym kontraktem niż w City, w tu niektórzy pisali że poszedł do białych dla kasy i dostanie 20mln xD
0
Tak teraz patrze, to Silva zagrał we wszystkich meczach ligowych w ostatnim sezonie, nieźle jak na 31 latka
4
@Encore Wszystkie spi3rdoli, ale jakis karniaczek na pewno wpadnie xD
0
Co ten Cristiano odpierd... Niech juz lepiej konczy kariere bo wstyd xD
0
Komentarz usunięty
0
@Karol145 Real zdobył 2 w sezonie 24/25 - Superpuchar Europy po wygranej 2-0 z Atalantą oraz Puchar Interkontynentalny po wygranej 3-0 z meksykańską Pachucą
3
@aspr1me no tak nie bardzo bym powiedział xD
0
@KamQiX Okienko się nie skończyło, więc z tymi Olise/Vitinha bym poczekał xD
0
@maatiixx A czy to oznacza, że nie było oferty? xD
0
@maatiixx Coś źle przeczytałeś, złożyli ofertę i materace ją odrzucili bo klauzula wynosi 500 mln.
1
@El Plutoninho Jeszcze się nie skończyło, bo do końca okienka transferowego daleka droga. Coś czuję, że Perez sprowadzi jakiegoś galactico za grube setki milionów.