3

Czas na herbatke

1

No i wreszcie zszedł hamulcowy xD

0

@Kapitan9 Umowa do 2030 zapewniajaca 20 mln euro, nighdzie sie nie ruszy xD

15

Czyli jednak Wieczysta jego marzeniem

2

3

Rashford >>>>>>>>>>>> Gordon. Nie zapraszam do zadawania pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Trzeba skorzystać z rękojmi i oddać tego Gordona xD

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Alvarez 150mln, Bastoni 70mln, kogo tam jeszcze Laporta chce kupić i nie może?

3

@blakkudium Mbappe pewnie obrazony xD

2

@PatrychoO 70 mln potrzebne na już xD

3

@Encore Prędzej obejmie Hiszpanie

0

@lukaszbrk Nic to nie da, Mbappe łyknie wszystkich włącznie z Klose, a 2 kolejne WC jeszcze przed nim

0

Ale zayebal Mbappey

1

Od kiedy kibice Barcelony kibicują Hiszpanii a nie Katalonii? xD

0

W komentarzach widzę, że nasi już znaleźli winowajcę dzisiejszej kompromitacji, na stadionie nie było lepiej xD

Felipe Cardenas obecny na stadionie: "Część kibiców Barcelony buczy na Marca Cucurellę przy każdym kontakcie z piłką. Przed chwilą krzyknęli „Judasz” w kierunku nowego bocznego obrońcy Realu Madryt."

7

@Herbert Tak, mamy wyłączność i żaden zawodnik którym się interesujemy nie może przejść gdzie sobie chce bez naszej zgody

0

@ramon59 Podebrać gracza? Tymczasem rzeczywistość: "José Álvarez: Barcelona nie dzwoniła do Marca Cucurelli. Najnowsze doniesienia wskazują, że Barça nie rywalizowała o lewego obrońcę."

0

Ale jak to? Pod poprzednim artykułem czytałem, że był już dogadany z nami i mierdy go podkupiły robiąc nam na złość...

0

To było na żółtko a gwizdek nic

0

No i Silva z niższym kontraktem niż w City, w tu niektórzy pisali że poszedł do białych dla kasy i dostanie 20mln xD

0

Tak teraz patrze, to Silva zagrał we wszystkich meczach ligowych w ostatnim sezonie, nieźle jak na 31 latka

4

@Encore Wszystkie spi3rdoli, ale jakis karniaczek na pewno wpadnie xD

0

Co ten Cristiano odpierd... Niech juz lepiej konczy kariere bo wstyd xD

0

Komentarz usunięty

0

@Karol145 Real zdobył 2 w sezonie 24/25 - Superpuchar Europy po wygranej 2-0 z Atalantą oraz Puchar Interkontynentalny po wygranej 3-0 z meksykańską Pachucą

3

@aspr1me no tak nie bardzo bym powiedział xD

0

@KamQiX Okienko się nie skończyło, więc z tymi Olise/Vitinha bym poczekał xD

0

@maatiixx A czy to oznacza, że nie było oferty? xD

0

@maatiixx Coś źle przeczytałeś, złożyli ofertę i materace ją odrzucili bo klauzula wynosi 500 mln.

1

@El Plutoninho Jeszcze się nie skończyło, bo do końca okienka transferowego daleka droga. Coś czuję, że Perez sprowadzi jakiegoś galactico za grube setki milionów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?