0

Boze,czemu Puyol jest na trybunach ;//?

0

przez internet

0

Ta jassne ,Barca B ,na pewno nie przyjadą,bo by sie to organizatotrom nie opłacało,poza tym na biletach jest dokladnie napisane FC BARCELONA,a nie FC BARCELONA B,same rezerwy tutaj nie przyjada ,dodatkowo w poprzednich lata Messi nie opuscil prawie zadnego sparingu ;)

0

potwierdzenie dostaje sie na poczte

0

W POLFINALE BARCA VS. .... ? Kogo obstawiacie :) ? A jak dla Barcy byloby najkorzystniej?

0

A dla Barcy byłoby najlkorzystniej ,gdyby z kim sie miala zmierzyc w polfinale? Jak sądzicie ;) ?

0

Wiadomo z kim Barca gra w polfinale? Jak to wyglada?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?