atena1903
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boze,czemu Puyol jest na trybunach ;//?
0
przez internet
0
Ta jassne ,Barca B ,na pewno nie przyjadą,bo by sie to organizatotrom nie opłacało,poza tym na biletach jest dokladnie napisane FC BARCELONA,a nie FC BARCELONA B,same rezerwy tutaj nie przyjada ,dodatkowo w poprzednich lata Messi nie opuscil prawie zadnego sparingu ;)
0
potwierdzenie dostaje sie na poczte
0
W POLFINALE BARCA VS. .... ? Kogo obstawiacie :) ? A jak dla Barcy byloby najkorzystniej?
0
A dla Barcy byłoby najlkorzystniej ,gdyby z kim sie miala zmierzyc w polfinale? Jak sądzicie ;) ?
0
Wiadomo z kim Barca gra w polfinale? Jak to wyglada?