Przystankers - dobrze gada a wyniki na mistrzostwach byłyby lepsze gdyby bronił Victor, bo wtedy Puyol i Pique mieli by pewność, że za plecami mają Valdesa a nie babola Ikera :D PACE.
Magisterro
ten mega zmotywowany Hull i Sunderland nie sa w stanie wyrządzić wiekszej krzywdy United (druzynie którą my ogrywamy) na przełomie całego sezonu, a miałyby nam sprawic problemy.Nie ma co gdybać o tym jak by Barca grała w Premiership, z mojego punktu widzenia jak mam wolną sobote i w tv leci mecz ligi angielskiej i niemieckiej to wybiore Niemiecką bo mecz mnie nie usypia a w Anglii długa i do przodu.
@challenger - statystykami sie nie podpierałem (z zeszytem nie siedze i nie spisuje jego dokonań ;D) lubie Keite i podoba mi sie jego gra, statystyki tylko na Castroll (Castrol Index) widziałem że Kieta jest wysoko nawet ponad Iniesta ;p
Castrol Index - śledzi każdy kontakt zawodnika z piłką na boisku i określa, czy ma on pozytywny czy negatywny wpływ na możliwość zdobycia przez zespół bramki. Kluczowym czynnikiem dla wszystkich obliczeń Castrol Index jest strefa na boisku, gdzie dana akcja miała miejsce. Gracze otrzymują punkty za każde udane podanie piłki, ale liczba przyznanych punktów zależy od miejsca na boisku, w którym piłka jest otrzymana i podawana.
Komentarze
0
Ronaldo i Ozila mozna wybaczyć...ale ja sie pytam gdzie jest Kaka!?
0
mpower - co ty wiesz :P wyluzuj.
Przystankers - dobrze gada a wyniki na mistrzostwach byłyby lepsze gdyby bronił Victor, bo wtedy Puyol i Pique mieli by pewność, że za plecami mają Valdesa a nie babola Ikera :D PACE.
0
sheltie3706
Bojan wnosił do gry tyle co my przed TV, dlatego darowałbym sobie go.
0
Magisterro
ten mega zmotywowany Hull i Sunderland nie sa w stanie wyrządzić wiekszej krzywdy United (druzynie którą my ogrywamy) na przełomie całego sezonu, a miałyby nam sprawic problemy.Nie ma co gdybać o tym jak by Barca grała w Premiership, z mojego punktu widzenia jak mam wolną sobote i w tv leci mecz ligi angielskiej i niemieckiej to wybiore Niemiecką bo mecz mnie nie usypia a w Anglii długa i do przodu.
0
Magisterro zwróc tylko uwage, że w przypadku starć z Manchesterem czy Arsenalem rowniez wystepuje takie klepanie jak ze średniakami la liga.
0
przemo10
jorsh-ja som campions
0
@challenger - statystykami sie nie podpierałem (z zeszytem nie siedze i nie spisuje jego dokonań ;D) lubie Keite i podoba mi sie jego gra, statystyki tylko na Castroll (Castrol Index) widziałem że Kieta jest wysoko nawet ponad Iniesta ;p
Castrol Index - śledzi każdy kontakt zawodnika z piłką na boisku i określa, czy ma on pozytywny czy negatywny wpływ na możliwość zdobycia przez zespół bramki. Kluczowym czynnikiem dla wszystkich obliczeń Castrol Index jest strefa na boisku, gdzie dana akcja miała miejsce. Gracze otrzymują punkty za każde udane podanie piłki, ale liczba przyznanych punktów zależy od miejsca na boisku, w którym piłka jest otrzymana i podawana.
0
mógłby ktoś wrzucić
Duże zdjęcie Barcelonistów z pucharem bo link nie działa ;]
0
ale Mascherano jest bardziel Galaktyczny niz Lass, Gago i Diarra razem wzięci ;D
0
ja też nie przepadam za tymi 'miękkimi flaczkami' pasowałoby je troche usztywnic ;D