1

Co za piękny gol Leo z wolnego! :D mistrz

1

Dziękuję bardzo :)

0

Macie jakiś link do meczu? :) z góry dzięki.

0

Bo szukał swojego samodzielnego strzału w końcu ;)

0

Neymar szuka tej bramki swojej ;)

0

Bo ważniejszy jest marketing, i dać Ronaldo za nazwisko niż Suareza za osiągnięcia. :)

0

Jeszcze tylko gol Neymara by się przydał w tym meczu i piękne MSN. ;)

0

Leci na TVP Sport.

0

30 milionów. ;))

0

Dobrze prawisz Lucho. :D

0

Dokładnie. :)

0

Typowy kundel raczej, a nie pudel. ;)

4

"Wy, dzieci, widzicie w nas idoli, dlatego ciąży na nas wielka odpowiedzialność, aby być nie tylko dobrymi piłkarzami, ale także dobrymi ludźmi. To wielki zaszczyt móc współpracować z taką organizacją jak UNICEF" Iniesta to cholernie mądry facet. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?