10 sierpnia 2016, 21:05
1
Co za piękny gol Leo z wolnego! :D mistrz
6 marca 2016, 15:54
Dziękuję bardzo :)
6 marca 2016, 15:49
0
Macie jakiś link do meczu? :) z góry dzięki.
20 grudnia 2015, 13:07
Bo szukał swojego samodzielnego strzału w końcu ;)
Neymar szuka tej bramki swojej ;)
20 grudnia 2015, 13:03
Bo ważniejszy jest marketing, i dać Ronaldo za nazwisko niż Suareza za osiągnięcia. :)
20 grudnia 2015, 13:01
Jeszcze tylko gol Neymara by się przydał w tym meczu i piękne MSN. ;)
20 grudnia 2015, 12:57
Leci na TVP Sport.
9 sierpnia 2015, 19:48
30 milionów. ;))
22 lipca 2015, 15:39
Dobrze prawisz Lucho. :D
21 lipca 2015, 21:05
Dokładnie. :)
Typowy kundel raczej, a nie pudel. ;)
21 lipca 2015, 20:55
4
"Wy, dzieci, widzicie w nas idoli, dlatego ciąży na nas wielka odpowiedzialność, aby być nie tylko dobrymi piłkarzami, ale także dobrymi ludźmi. To wielki zaszczyt móc współpracować z taką organizacją jak UNICEF" Iniesta to cholernie mądry facet. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Co za piękny gol Leo z wolnego! :D mistrz
1
Dziękuję bardzo :)
0
Macie jakiś link do meczu? :) z góry dzięki.
0
Bo szukał swojego samodzielnego strzału w końcu ;)
0
Neymar szuka tej bramki swojej ;)
0
Bo ważniejszy jest marketing, i dać Ronaldo za nazwisko niż Suareza za osiągnięcia. :)
0
Jeszcze tylko gol Neymara by się przydał w tym meczu i piękne MSN. ;)
0
Leci na TVP Sport.
0
30 milionów. ;))
0
Dobrze prawisz Lucho. :D
0
Dokładnie. :)
0
Typowy kundel raczej, a nie pudel. ;)
4
"Wy, dzieci, widzicie w nas idoli, dlatego ciąży na nas wielka odpowiedzialność, aby być nie tylko dobrymi piłkarzami, ale także dobrymi ludźmi. To wielki zaszczyt móc współpracować z taką organizacją jak UNICEF" Iniesta to cholernie mądry facet. :)