0

Samuuuuuu ale buda :) pięknie:)

0

Puyol to prawdziwy kapitan, zawodnik jakich niewielu jest na świecie:) Dobrze że gra dla nas.

0

Będzie tak samu jak z Gudim czyli taka zapchaj dziura na mniej ważne mecze... o ile przyjdzie oczywiście. Kwota nie jest oszałamiająca więc można spróbować, chociaż lepiej rozejrzeć się za nominalnym skrzydłowym co nie...

0

Pep powinien dać zagrać Pedro i Bojanowi, jeśli dalej będzie wystawiał e2 i Henryka razem to może być tak jak rok temu... A dziś ma szanse wypróbować inny skład, mam nadzieję że od początku z Bojanem Mesjaszem i E2 a później około 50 minuty Pedro za E2

VeB!!!! dziś WYGRAMY!

0

A ja wam mówię że Barca da rade, trzeba wierzyć. Gorzej jak rok i dwa lata temu już być nie może.

Dumni po zwycięstwie wierni po porażce... Zawsze tak będzie;)

VeB!!!!!!

0

Zdecydowanie lepiej, może teraz będzie więcej widział, = lepiej podawał = lepiej strzelał:D go Messi

0

Di maria to inwestycja na przyszłość, chociaż już widać że umie kopać piłkę, a arszawin to myśle jest nie do wyciągnięcia... Barca powinna go ściągnąć wcześniej, zaraz po Euro.A teraz niech Arszawek dokopie Realowi w LM;D

0

Niech bierze Henryka za 30 baniek i bedzie git:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?