azazeldef
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Samuuuuuu ale buda :) pięknie:)
0
Puyol to prawdziwy kapitan, zawodnik jakich niewielu jest na świecie:) Dobrze że gra dla nas.
0
Będzie tak samu jak z Gudim czyli taka zapchaj dziura na mniej ważne mecze... o ile przyjdzie oczywiście. Kwota nie jest oszałamiająca więc można spróbować, chociaż lepiej rozejrzeć się za nominalnym skrzydłowym co nie...
0
Pep powinien dać zagrać Pedro i Bojanowi, jeśli dalej będzie wystawiał e2 i Henryka razem to może być tak jak rok temu... A dziś ma szanse wypróbować inny skład, mam nadzieję że od początku z Bojanem Mesjaszem i E2 a później około 50 minuty Pedro za E2
VeB!!!! dziś WYGRAMY!
0
A ja wam mówię że Barca da rade, trzeba wierzyć. Gorzej jak rok i dwa lata temu już być nie może.
Dumni po zwycięstwie wierni po porażce... Zawsze tak będzie;)
VeB!!!!!!
0
Zdecydowanie lepiej, może teraz będzie więcej widział, = lepiej podawał = lepiej strzelał:D go Messi
0
Di maria to inwestycja na przyszłość, chociaż już widać że umie kopać piłkę, a arszawin to myśle jest nie do wyciągnięcia... Barca powinna go ściągnąć wcześniej, zaraz po Euro.A teraz niech Arszawek dokopie Realowi w LM;D
0
Niech bierze Henryka za 30 baniek i bedzie git:)