O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 106
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie bawmy się w akcję na miarę Villarato, bo to jest dopiero chore.

nie pierwszy raz po wielkiej imprezie takie cos wychodzi, federacja ma dostać za mecz 2 mln, to jasne, ze polecą na kasę. przed mistrzostwami wszyscy byli dumni z ilosci tylu naszych w kadrze Hiszpanii, ale trzeba się też liczyć z tym, że...rfef się z nikim nie liczy.

Problemem nie jest to, że ci piłkrze zostali powołani na ten śmieszny mecz, problemem jest to, że na ten śmieszny mecz zostali powołani gracze będący na wakacjach, piłkarze, którzy nie przeszli bilansu i badań przedsezonowych, więc prawdopodobieństwo odniesienia kontuzji jest tym większe. To samo dotyczy i tych z Realu i Valencii. o skład się nie boję, sevilla tez przygotowuje się do rund Lm, więc składu mocnego raczej nie wystawią. martwi jedynie własnie brak jakiegokolwiek treningu.

PS. Fabregas ma ogłosić, że zostaje na przyszły sezon. Wenger komuś już się wypaplał

0

Obiektywne spojrzenie nie istnieje, bo "najlepszości", czy jak kto chce to nazwać nie liczy się ze względu co kibic jednego, albo drugiego klubu powie. Tak zawsze było, ze najlepsza jest drużyna która zdobywa trofeum i w tym, (czy sprawiedliwym)przypadku jest to Inter. A gdybanie co jeśli sędzia możemy o kant za przeproszeniem obić. Wygrał Inter i to oni powinni być głównym faworytem, po co obciązać już na samym początku presją naszych? Kadrowo może jesteśmy najmocniejsi, kolektywem też Barca jest, ale sezon się jeszcze nie zaczął i takie teksty są nieuzasadnione.

0

Co kurde z tym Cesciem;P

Keita może nie był w najwyższej formie, na pewno nie był, ale swoje zrobił. Skromnością, ąz bije po oczach.taki przyjemny

0

No dobrze, ale też beatyfikacja nie wchodzi tu w rachubę. A jako Polak tak już mam, że wszystko widzę przez pryzmat kasy;p no bez jaj...Może wszystko wyglądałoby inaczej gdyby Seluk za tym całym super transferem nie stał, a tak całe te "nieekonomiczne" powody odejścia Toure się mi zamazały.

MC jest mocne, ale trzeba je skleić w całość. Jak się to Manciniemu uda to moga spokojnie wyrzucić z 3. Arsenal

0

przepraszam, że tak chaotycznie;>

Zobacz wszystkie

0

Eto strzelił ale klasycznego fourtricka;P

0

Dobra, brońmy Ibrę, chwalmy jego zwrotność, szybkość, bohaterstwo, ale przyznajmy też że niestety niektórych przyzwyczajeń nawet Pep nie zmieni i jeśli mówiliśmy o zmarnowanych setkach przez Eto'o to powiedzmy sobie szczerze, że Zlatan dusił wczoraj sytuacje jako takie w zarodku. Zaraz będzie naskok na babę, bo się nie zna, tłumaczenie, że jest po kontuzji, miał mało czasu na zgranie z drużyną i ble, ble ble. To jak wczoraj czarował indywidualną grą wołało o pomstę do nieba. Pep się za głowę chwycił najprawdopodobniej patrząc na egoistyczną grę Szweda, który chyba jeszcze zapomina, że nie jest Number One, ale graczem, który musi też potrafić i chcieć obsłużyć kolegów. To nie Inter, to życie. Co po takim zawodniku, który zamiast podać piłkę do kolegi stojącego na idealnej pozycji woli strzelać jakieś czary-mary 5 m od bramki. Henry i Messi też zachwyceni nie byli samolubną grą Zlatana i albo Pep troszkę Szweda przytemperuje albo wyjdzie na to, że pozbyliśmy się napastnika z prawdziwego zdarzenia i 60 milionów poszło się paść. Szczerze, więcej pożytku mamy z Pedro i z Bojana- tak wpasowali się w zespół, mieli czas...Ale gdy tak się zastanawiam, to do momentu w którym Ibrahimovic nie zacznie strzelać i nie nauczy się trochę pokory możemy przyznać, że napastnika nie mamy. Dodam do tego, że przed jego kupnem nie wierzylam że będzie udanym transferem, teraz umacniam się w przekonaniu, że 30 goli i markotność Eto'o są lepsze niż 15 goli zawodnika, który(uwaga wypisuję wady) ma co jak co przerośnięte ego, liczy się jego chwała-drużyna niech czeka zanim strzelę JA, wychodzi z zalożenia, że albo strzeli on, albo nikt, czekać zanim pobije, któregoś z ziomków jeśli piłki mu nie podadzą, choćby nie wiedział co z piłką zrobić.

Teraz powinnam przeprosić, że po 3. meczach wydaję osąd i może racji nie mam, ale o ile Eto'o lubiłam nawet za ten zwichrowanyb charakter, tak Zlatana za to, że jest AŻ świetny pewnie nie polubię. Może ten wpis nie był wyjątkowo obiektywny, ale w moim odczuciu Pep albo złoi go porządnie po tyłku za grę z Szachtarem albo Ibra będzie transwerowym niewypałem. Nie piszę tu o tym, że gola powinien strzelić, czy zaliczyć asystę-powinien na boisku myśleć i dostrzegać innych. Inaczej niech się Laporta modli, żeby Perez jaj z niego nie robił.

0

Portugalczykowi trzeba to oddać, że nawet jeśli cała drużyna nie będzie w stanie walczyć on się nie podda. Wydaje się, że mamy wszystko pięknie ładnie, ale przecież może powtórzyć się sytuacja z 06/07, gdzie prowadziliśmy przez większość sezonu i nawet 13 punktami, by potem to Real wygral Ligę. Wtedy remis z Betisem parę kolejek przed końcem odebrał teoretycznie tytuł, a nasi jeszcze długo mówili, że wygramy z Espanyolem, a Real przegra z Saragossą. Mecze nadeszły, wygrywaliśmy, by w 92 minucie stracić gola i by Real też w 92. minucie strzelił gola Saragossie na wyrównanie...jak widzicie nigdy nie można być niczego pewnym. Zostało 7 kolejek, 21 pkt do zdobycia, trudne mecze. Real z tamtego sezonu różni się od obecnego tym, że po porażce z Nami nie staną, tylko dalej będą próbować. Nie możemy już teraz świętować, bo może powtórzyc się sytuacja, w której Real samą ambicją zdobędzie Ligę, a my zostaniemy bez niczego. Jasne, że jest to pesymistyczna wizja, ale nie takie zabawy świat piłki widział.

0

Adasinho

wszystko pięknie ładnie, ale porównywanie Hiszpanii z Argentyną mija się z celem. Dobra Hiszpania gra jak uśpieni mistrzowie z Euro, ale ten styl dalej ma, mniej lub bardziej widoczny. A Argentyna? Że w grupie trafily się drużyny nie mające jaj, to Argentyna mogła pozwolić sobie na utrzymanie przy piłce. Z Niemcami nie istniala, bo to Germania zagrala w piłkę, a tamci się bronili. Argentyna nie miała taktyki, chyba, że nazwiemy nią: bijcie wszystko na Messiego, strzeli jak robi to w Barcie

0

escarabajo

Jeżeli tyle umiesz napisac to przeżyję;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?