b4r4n3k7
Dołączył/a: listopad 2013
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmiany trenerze zmiany !!! Oszczedzać chłopaków na Atletico
0
o chuj kapneli sie w koncu :D
1
buahahhahah co oni ćpają :D
0
Busquets taaa na bank zagra :D
0
Coś mi się wydaje że LE będzie dawał coraz mniej szans młodym z obawy o wynik, wiedząc że lada dzień może wylecieć z klubu
0
I w sumie nie pomyliles sie :p
0
JEzuuu co to było .... Adama >>> Munir
3
Ależ podoba mi sie ta nasza młodzież :))))
1
Dobrze na prawej, jeszcze lepiej na lewej obronie :]
0
.......................................
0
KOCHAM CIE BARCO !!!
0
Ivan na boisko !!!
1
W jednej i drugiej druzynie Matje :D
0
Nie mam brata :( To że ludzie tutaj piszą o swoim największym rywalu to chyba nic dziwnego, problemem jest jedynie obsesja wielu dzieci na temat pewnego waszego gracza
0
eee czy ja gdzieś pisze o Realu człeniu ?
1
Może dlatego że kibicuje Barcelonie a nie Realowi ? ;oo
3
Ciekawe czy cos by do Lucho dotarlo jakby kibice na CN zaczeli skandowac Martin Martin ...
1
Szkoda chłopaka
10
Dużo ostatnio grał to LE dał mu odpcząć w tym meczu
0
Pedro prawie trafił :))))
0
Wiesz co Barca ma napisane na koszulkach wow ;o
1
Messi Mesii Mesii fajna atmosfera na trybunach :)) Camp Nou nawet tak nie potrafi ...
0
Puyol kocham Cie
0
nie że narzekam, hejtuje czy coś ale męczy mnie oglądanie meczów Barcy
0
Ciekawe ile Barca musi wygrywać żeby Sociedad zrezygnowało z autobusu i bardziej sie otworzyło :D
0
buahahhahahaha jak bramka :D
0
Alves jak zwykle dobrze ....
0
Pierwszy raz kiedy oglądam mecz i nie wiem za co zawodnik został wyrzucony z boiska
0
noo Sergio !!!!!!
0
Szukanie Alvesa >>>> me