0

Zmiany trenerze zmiany !!! Oszczedzać chłopaków na Atletico

0

o chuj kapneli sie w koncu :D

1

buahahhahah co oni ćpają :D

0

Busquets taaa na bank zagra :D

0

Coś mi się wydaje że LE będzie dawał coraz mniej szans młodym z obawy o wynik, wiedząc że lada dzień może wylecieć z klubu

0

I w sumie nie pomyliles sie :p

0

JEzuuu co to było .... Adama >>> Munir

3

Ależ podoba mi sie ta nasza młodzież :))))

1

Dobrze na prawej, jeszcze lepiej na lewej obronie :]

0

.......................................

0

KOCHAM CIE BARCO !!!

0

Ivan na boisko !!!

1

W jednej i drugiej druzynie Matje :D

0

Nie mam brata :( To że ludzie tutaj piszą o swoim największym rywalu to chyba nic dziwnego, problemem jest jedynie obsesja wielu dzieci na temat pewnego waszego gracza

0

eee czy ja gdzieś pisze o Realu człeniu ?

1

Może dlatego że kibicuje Barcelonie a nie Realowi ? ;oo

3

Ciekawe czy cos by do Lucho dotarlo jakby kibice na CN zaczeli skandowac Martin Martin ...

1

Szkoda chłopaka

10

Dużo ostatnio grał to LE dał mu odpcząć w tym meczu

0

Pedro prawie trafił :))))

0

Wiesz co Barca ma napisane na koszulkach wow ;o

1

Messi Mesii Mesii fajna atmosfera na trybunach :)) Camp Nou nawet tak nie potrafi ...

0

Puyol kocham Cie

0

nie że narzekam, hejtuje czy coś ale męczy mnie oglądanie meczów Barcy

0

Ciekawe ile Barca musi wygrywać żeby Sociedad zrezygnowało z autobusu i bardziej sie otworzyło :D

0

buahahhahahaha jak bramka :D

0

Alves jak zwykle dobrze ....

0

Pierwszy raz kiedy oglądam mecz i nie wiem za co zawodnik został wyrzucony z boiska

0

noo Sergio !!!!!!

0

Szukanie Alvesa >>>> me

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?