0

"Madrid, cabrón, saluda al campeón" co to znaczy? :D

Vamos Barca!

0

Paru z Was jest mi zal osobiscie... Placzecie, ryczycie, a tutaj trzeba spokoju. Jak wygrywalismy bylo wszystko dobrze! Kazdy byl zadowolony, zero zlej opinii, a teraz to pewnie myslicie nad zmiana barw. W sumie dobrze, kto chce takich kibicow jak Wy, powinniscie sie wstydzic, a przynajmniej nie udawac wielkich fanow. Co do meczu, to rzeczywiscie obrona potrafi zrobic psikus, ale badzmy dobrej mysli.

VISCA EL BARCELONA!!!!!

0

NIGDY!!! Swietny pilkarz, mocny fizycznie. Zostan!

0

Mysle, ze wygralismy zasluzenie, najpierw sytuacja drenthe potem karny eto, itp ... Nie liczy sie w jakim stylu wazne ze sa 3 pkty, a wygrana napewno nam sie nalezala

VISCA EL BARCELONA

0

Jest ten mecz na jakims kanale N-ki ? Jak to mozna sprawdzic?

0

ladny mecz, podobalo sie, oby tak dalej ! VISCA EL BARCELONA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?