baaarti
Dołączył/a: kwiecień 2013
Gorzów Wlkp
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po zdaniu " Luis Enrique po wielu sukcesach w innych klubach" przestałem czytać.
0
Narazie ten pan to wgl nie gra bo kontuzje :D
0
suchar życia
0
chyba sie normalnie potne xd
0
dowalił xD
0
jest i on :D
0
Pogoń Barlinek szuka napastnika
0
środkowi obrońcy ewriłer
0
to je Rossel tego nie ogarniesz : p
0
Jak czytam te wasze komentarze i mówicie że Neymar do Bayernu idzie.To niech sobie tam idzie krzyżyk na droge mam nadzieje że w europie on nie wypali. A za te pieniądze można kupić lepszego napastnika ewentualnie skrzydłowego : )
0
całą Borussie kurwa kupmy -_-
0
NIE NIE JESZCZE RAZ NIE
0
Tito rujnuje klub...
0
Powiedzcie mi kto za Pedro da 30 mln(według transfermarkt) ...
0
karieraFCB2
Nie rozumiem po co ci Ramos, mamy świetnych bocznych obrońców
szybkich,włączają się do akcji.Gundogan nie wiem czy jest tak bardzo źle w środku pola żeby sprowadzać kolejnego pomocnika, mamy Cesca,Thiago,Xaviego i innych świetnych rozgrywających.Di Maria, hmm jak czytam od dłuższego czasu to ma być Neymar, ale oczywiście w Europie on jest niewiadomą.No i Hummels to akurat by był strzał w 10.
0
Dobrze że Villa odchodzi, teraz jego talent sie tylko marnował.
A ustawianie Messiego na środkowym napastniku to głupota...
0
1.Trzeba według mnie zrobić coś z Xavi'm zbyt bardzo spowalnie gre.Większą rolę powinien odgrywać Thiago.
2.Jak już tutaj każdy pisał potrzebna jest "klasyczna 9"
3.Potrzebny jest stoper, conajmniej . Widac że Barca ma dużo kontuzji obrońców a wystawienie młodego Bartra jest ryzykowne
4.No i oczywiście Bramkarz jest koniecznością : )
0
Pomimo bramki samobójczej to według mnie Pique był i tak najlepszy razem z Songiem. Reszta dała dupy.
0
Od kiedy Pep odszedł i zastąpił go Tito to w grze Barcelony gówno sie zmieniło...
0
Na bramke chciałbym De Gea'a chociaz z MU będzie go cięzko wyciągnąc : /. ale to oczywiście tylko moja opinia ; )
0
Wyszła taka sama 11 jak w 1 meczu z Milanem.. Od kiedy Pep odszedł Tito do tej pory szczerze mówiąc nic nie zmienił.Gra sie nie zmieniła, a moze nawet pogorszyła.No ale cóż trzeba wierzyć w cud :D