baarcelona
Dołączył/a: marzec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zależy w jakich okolicznościach
0
Ja to tylko czekam aż Dembele wyleczy kontuzje Coutinho do nas w tą zimę przyjdzie , Suarez wróci do swojej optymalnej formy i zniszczyć tych farciarzy w La Liga i w lidze mistrzów żeby nie pozostawić wątpliwości kto rządzi w Hiszpanii i na świecie .
0
Co było pierwsze kura czy jajko ?
2
Akurat Gamrot miał rację że cisną Parke , bo to cwel dostał w pi**e cwaniaczek a wypierał się że palca mu wsadził w oko . Żenada
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Zacznijmy od tego że ekstraklasa nie ma żadnego poziomu ;D
0
Ale po co ci strony o czeskim futbolu ? Jak tam nie ma co oglądać ani komentować
5
Nadawałbyś się na Paparazziego ;D
4
cannibal holocaust ostry horror ;D
1
http://bi.gazeta.pl/im/ae/7b/15/z22527662IB.jpg Ronaldo po wygranym meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Niech lepiej na kebaba idzie
0
http://brajtowsky.pl/Teletubisie/brajtowsky/ksw40.html
0
Pique pęka z zazdrości ;D
3
Ja bym wolał Eriksena
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
23
Taktyka na dzisiejszy mecz Ronaldo https://media.giphy.com/media/PiwvN3aaLbqdq/giphy.gif
0
Albo obejrzeć do końca i zobaczyć jak Getafe strzela bramkę w 94 minucie ;D
39
https://media.giphy.com/media/1k10vMr8Vf1xC/giphy.gif Hahahahaah nigdy się nie znudzi ;D
9
Luis jest dziki Luis jest zły Luis ma bardzo ostre kły ;D
22
Tak patrze na tabele LaLiga , jeszcze kilka wygranych meczów mamy już na 100% zapewnione utrzymanie.
8
"Na jakości jednak nie można oszczędzać. " Powiedział Real kupując Garetha Bale'a
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na necie jest tego mnóstwo ;) Luknij se
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
195
Przychodzi Kriszcziano do restauracji usiadł do stolika, przychodzi kelner: przepraszam co podać?
Ronaldo: cokolwiek byle na patelni ;D
0
Ozil świetny piłkarz tylko nogi szklane niestety ..
4
Pie**ole takie głosowanie głosujemy we 3 razem z kolegami po 320 głosów w 2 godziny i jak widzę cała społeczność La rambla wszyscy wchodzą głosują bez przerwy niby wygrywamy a nagle strata 1,1 % moim zdaniem to jest fake i tyle
0
Ja i 2 kolegów , dwie godziny 260 głosów do 20 godziny będzie 300 i wygrywamy to jazda !!! ;D
0
Masz rację , ale ból dupska kibiców Realu że mecz Barcelony został wybrany w tv a ich nie BEZCENNY ;D