7

Zależy w jakich okolicznościach

0

Ja to tylko czekam aż Dembele wyleczy kontuzje Coutinho do nas w tą zimę przyjdzie , Suarez wróci do swojej optymalnej formy i zniszczyć tych farciarzy w La Liga i w lidze mistrzów żeby nie pozostawić wątpliwości kto rządzi w Hiszpanii i na świecie .

0

Co było pierwsze kura czy jajko ?

2

Akurat Gamrot miał rację że cisną Parke , bo to cwel dostał w pi**e cwaniaczek a wypierał się że palca mu wsadził w oko . Żenada

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Zacznijmy od tego że ekstraklasa nie ma żadnego poziomu ;D

0

Ale po co ci strony o czeskim futbolu ? Jak tam nie ma co oglądać ani komentować

5

Nadawałbyś się na Paparazziego ;D

4

cannibal holocaust ostry horror ;D

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Niech lepiej na kebaba idzie

0

Pique pęka z zazdrości ;D

3

Ja bym wolał Eriksena

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

23

Taktyka na dzisiejszy mecz Ronaldo https://media.giphy.com/media/PiwvN3aaLbqdq/giphy.gif

0

Albo obejrzeć do końca i zobaczyć jak Getafe strzela bramkę w 94 minucie ;D

39

https://media.giphy.com/media/1k10vMr8Vf1xC/giphy.gif Hahahahaah nigdy się nie znudzi ;D

9

Luis jest dziki Luis jest zły Luis ma bardzo ostre kły ;D

22

Tak patrze na tabele LaLiga , jeszcze kilka wygranych meczów mamy już na 100% zapewnione utrzymanie.

8

"Na jakości jednak nie można oszczędzać. " Powiedział Real kupując Garetha Bale'a

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na necie jest tego mnóstwo ;) Luknij se

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

195

Przychodzi Kriszcziano do restauracji usiadł do stolika, przychodzi kelner: przepraszam co podać?
Ronaldo: cokolwiek byle na patelni ;D

0

Ozil świetny piłkarz tylko nogi szklane niestety ..

4

Pie**ole takie głosowanie głosujemy we 3 razem z kolegami po 320 głosów w 2 godziny i jak widzę cała społeczność La rambla wszyscy wchodzą głosują bez przerwy niby wygrywamy a nagle strata 1,1 % moim zdaniem to jest fake i tyle

0

Ja i 2 kolegów , dwie godziny 260 głosów do 20 godziny będzie 300 i wygrywamy to jazda !!! ;D

0

Masz rację , ale ból dupska kibiców Realu że mecz Barcelony został wybrany w tv a ich nie BEZCENNY ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?