ale z drugiej strony też u was 3/4 osób piszę, że nie wchodzić na RM, że tam takie wypociny. Zacznijmy panowie od tego po co tam wchodzicie w ogóle. Zazdrość was zżera. Jestem racjonalnym człowiekiem i nikt mi nie wmówi, że w przypadku CR8 nie byłoby podobnej historii u was. To jest jak zaraz, ujawnia się akurat w takich sytuacjach ;)
Jestem kibicem Realu od 11 lat i powiem szczerze, że wstyd mi za niektóre wypowiedzi gimbusów niby z Aguila Blanca. Każdy wie , że w życiu najważniejsze jest zdrowie , a jak znane przysłowie mówi : nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe . Możemy się nie lubić , ale szacunek trzeba mieć. Wracaj Leo :)
Witam . Jestem Fanem Realu Madrid i szanuje was i waszą grę ale to jest przykre jak się mówi że Real ustawił mecz , lub jeszcze lepiej że sędzia jest z madrytu ( a co nie może być ?? przypomnieć wam mecze jak nam sędziowali katalończycy ) I tak sie nie denerwujcie że wasza drużyna tak gra bo myślę że chyba wygra dzisiaj . :) A tak wogóle jest już 6:1 :D
P.S
Już od dawno mówiłem że sezon w La liga nie kończy się na 15 lub 20 kolejek !!! Tylko 38 czyli jeszcze można wszystko zmienić . Zapamiętajcie to a nie w połowie już sądzicie że jesteście najlepsi , lepiej ogarnijcie Eto - on nie może tak grać , przecież macie przed sobą jaki TERMINARZ!!!!
Jestem kibicem Realu od 11 lat i powiem szczerze, że wstyd mi za niektóre wypowiedzi gimbusów niby z Aguila Blanca. Każdy wie , że w życiu najważniejsze jest zdrowie , a jak znane przysłowie mówi : nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe . Możemy się nie lubić , ale szacunek trzeba mieć. Wracaj Leo :)
ale z drugiej strony też u was 3/4 osób piszę, że nie wchodzić na RM, że tam takie wypociny. Zacznijmy panowie od tego po co tam wchodzicie w ogóle. Zazdrość was zżera. Jestem racjonalnym człowiekiem i nikt mi nie wmówi, że w przypadku CR8 nie byłoby podobnej historii u was. To jest jak zaraz, ujawnia się akurat w takich sytuacjach ;)
Witam . Jestem Fanem Realu Madrid i szanuje was i waszą grę ale to jest przykre jak się mówi że Real ustawił mecz , lub jeszcze lepiej że sędzia jest z madrytu ( a co nie może być ?? przypomnieć wam mecze jak nam sędziowali katalończycy ) I tak sie nie denerwujcie że wasza drużyna tak gra bo myślę że chyba wygra dzisiaj . :) A tak wogóle jest już 6:1 :D
P.S
Już od dawno mówiłem że sezon w La liga nie kończy się na 15 lub 20 kolejek !!! Tylko 38 czyli jeszcze można wszystko zmienić . Zapamiętajcie to a nie w połowie już sądzicie że jesteście najlepsi , lepiej ogarnijcie Eto - on nie może tak grać , przecież macie przed sobą jaki TERMINARZ!!!!
Komentarze
0
CR7 a nie CR8
0
ale z drugiej strony też u was 3/4 osób piszę, że nie wchodzić na RM, że tam takie wypociny. Zacznijmy panowie od tego po co tam wchodzicie w ogóle. Zazdrość was zżera. Jestem racjonalnym człowiekiem i nikt mi nie wmówi, że w przypadku CR8 nie byłoby podobnej historii u was. To jest jak zaraz, ujawnia się akurat w takich sytuacjach ;)
0
Jestem kibicem Realu od 11 lat i powiem szczerze, że wstyd mi za niektóre wypowiedzi gimbusów niby z Aguila Blanca. Każdy wie , że w życiu najważniejsze jest zdrowie , a jak znane przysłowie mówi : nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe . Możemy się nie lubić , ale szacunek trzeba mieć. Wracaj Leo :)
0
blau-grana
Sory pomyliłem się . :)
0
Witam . Jestem Fanem Realu Madrid i szanuje was i waszą grę ale to jest przykre jak się mówi że Real ustawił mecz , lub jeszcze lepiej że sędzia jest z madrytu ( a co nie może być ?? przypomnieć wam mecze jak nam sędziowali katalończycy ) I tak sie nie denerwujcie że wasza drużyna tak gra bo myślę że chyba wygra dzisiaj . :) A tak wogóle jest już 6:1 :D
P.S
Już od dawno mówiłem że sezon w La liga nie kończy się na 15 lub 20 kolejek !!! Tylko 38 czyli jeszcze można wszystko zmienić . Zapamiętajcie to a nie w połowie już sądzicie że jesteście najlepsi , lepiej ogarnijcie Eto - on nie może tak grać , przecież macie przed sobą jaki TERMINARZ!!!!
0
Jestem kibicem Realu od 11 lat i powiem szczerze, że wstyd mi za niektóre wypowiedzi gimbusów niby z Aguila Blanca. Każdy wie , że w życiu najważniejsze jest zdrowie , a jak znane przysłowie mówi : nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe . Możemy się nie lubić , ale szacunek trzeba mieć. Wracaj Leo :)
0
ale z drugiej strony też u was 3/4 osób piszę, że nie wchodzić na RM, że tam takie wypociny. Zacznijmy panowie od tego po co tam wchodzicie w ogóle. Zazdrość was zżera. Jestem racjonalnym człowiekiem i nikt mi nie wmówi, że w przypadku CR8 nie byłoby podobnej historii u was. To jest jak zaraz, ujawnia się akurat w takich sytuacjach ;)
0
CR7 a nie CR8
0
Witam . Jestem Fanem Realu Madrid i szanuje was i waszą grę ale to jest przykre jak się mówi że Real ustawił mecz , lub jeszcze lepiej że sędzia jest z madrytu ( a co nie może być ?? przypomnieć wam mecze jak nam sędziowali katalończycy ) I tak sie nie denerwujcie że wasza drużyna tak gra bo myślę że chyba wygra dzisiaj . :) A tak wogóle jest już 6:1 :D
P.S
Już od dawno mówiłem że sezon w La liga nie kończy się na 15 lub 20 kolejek !!! Tylko 38 czyli jeszcze można wszystko zmienić . Zapamiętajcie to a nie w połowie już sądzicie że jesteście najlepsi , lepiej ogarnijcie Eto - on nie może tak grać , przecież macie przed sobą jaki TERMINARZ!!!!
0
blau-grana
Sory pomyliłem się . :)