babin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tczew
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xavi zaraz zmieni obraz gry !! zczął rozgrzewke
0
no narazie nie jest za ciekawie !! spodziewałem się więcej po naszych (powiedzmy )
zmienikach !! aLe mimo wszystko stawiam na nas 0-2 Messi .......Messi
Pozdrawiam !
P.S
Valencia po zabójczej końcówce wygrywa z Sevillą 3- 2 !!
0
On jest bezcenny nigdy bym go nie sprzedał ...nawet za te marne 26 mln.Modlę się już teraz o to by go nie sprzedawali
0
Tak Gol Tv pokazuje spotkanie!! Na 100% Pozdrawiam
0
TVUPlayer 65217 GOL TV ..Tutaj smiga jak talala ..!! Jak narazie to gramy poprawnie .. przyspieszy sie gre i wygramy to 2 :0 !!
Eto'o i Messi
0
xavas sie niezle spiął hehe..Napinacz..boisko zwerifikuje :P
0
oby nie oby ..to jest jeden z naszych motorniczych
0
Ludzie przeciez sezon to nie jest tylko dzisiejszy mecz czeka FCb jeszcze wiele spotkan... zawodnicy barcelony nie roboty ..im tez trzeba dac odpoczac ..rotacja w skladzie bardzo duzo daje .. a ze dzisiaj padl remis to zalezy od dyspozycji w danym dniu!!
0
skrociki meczow na tvp2 wlasnie leca
0
Podsumowując dzisiejsze spotkanie ..to szkoda tylko nie przedłużenia zwycieskiej passy. Pozatym ten 1 punkt dał awans FCB do dalszeej gry . troszke zal nie wykorzystanych sytuacji ale i szczescia zabraklo przy ich wykonczeniu...Trzeba sie skupic teraz na kolejnej przeszkodzie a mianowicie Valladolid i podtrzymywac zwycieska serie w la liga !! Pozdrawiam Wszystkich Cules ,, Visca El Barca