babo1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznan
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://sport.wp.pl/kat,109318,title,Zszokowani-pilkarze-Jak-to-wlaczyc,wid,11803166,wiadomosc.html?ticaid=19557&_ticrsn=3
0
http://sport.wp.pl/kat,109318,title,Zszokowani-pilkarze-Jak-to-wlaczyc,wid,11803166,wiadomosc.html?ticaid=19557&_ticrsn=3
0
Jakiś piękny filmik- podsumowanie z podkładem coldplay błagam :)
0
Nasze komentarze są jeszcze gorsze niż forma naszych piłkarzy, Szybko zmieniacie nastroje. Messi nie jest w formie ale to nie powód żeby po nim jechać. OPANUJCIE SIĘ!! Oceniajmy sezon najszybciej na półmetku albo chociaż wspierajmy zespół przed najtrudniejszym tygodniem od lat. BLAUGRANA to my i nie róbmy tutaj drugiejo rm.pl.
Pozdro!
0
Ta akcja obrazuje naszą gre w tym sezonie próbujemy mamy akcje i nic. Oby to było takie przełamanie na dłużej:)
0
póki jeszcze wszystko zalezy od nas to jestem spokojny. Wygrywamy 2 mecze i wychodzimy. Spokojnie panowie, nie może być wiecznie taka słaba skuteczność. Chłopaki optymalną formę mają mieć na najważniejsze mecze półfinałowe czy finał. GD nie jest teraz takie ważne.
0
Mamy więcej pieniaczy niż na rm.pl Od kiedy ocenia sie zepół po jednym meczu? po meczu z Saragossą wszystko był ach i och. Dajcie im troche kredytu zaufania. Messi nie bedzie wiecznie kosmicznie lepszy od obrony przeciwników. Do oceny poczekajmy przynajmniej do połowy sezonu. Wrócił wieczny temat Zlaan - Eto. Juz jest po sprawie, czas na komentarz był 2 tyg po transferze. Teraz Zlatan jest Blaugrana i jemu trzeba kibicować. Pamiętajcie kibicujemy Klubowi a nie zawodnikom. Cierpliwości i pokory, bo Barca to nie klub który istnieje 10 lat i znacznie większe wzloty i upadki były i będą. Pozdrawiam
0
czy na Nce jest al jazera sports 3??
0
Masakra mam C+ w kablówce opłacany ale jest tam tylko canal + sport nie ma canal + sport 2 ... grrrrrr
0
szczerze to kosztowało mnie to 400 zł. Cena zależna od powierzchni i rodzaju papieru. na allegro jest kilka firm, które oferują taką usługę. Natrudniej znaleźć wysokiej rozdzielczosci zdjęcie, bo nikt chyba nie che mieć pikseli na scianie. Polecam bo telewizorek mały ale canal+ jest z kablówki i meczyki mają fajny klimat :)
0
Fototapeta na zamówienie. Kolory w pokoju pod kolor. Dobrze sie wstaje rano.:)
0
http://yfrog.com/6udscn1020hj
Coś tamtej hosting szwankuje
0
A tak nawiasem ostatnio remontowałem moje mieszkanko w Poznaniu i tam mnie naszlo aby zrobić sobie kawałek Camp Nou w pokoju:)
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-09/bbd91c90/dscn1020.jpg.html
0
Real grał dobrze, nie rewelacyjnie ale my też nie gramy rewelacji. Stwarzali sytuacje, grali piłką, kontrolowali mecz. Na pewno pozwalali więcej Villareal niż my Racingowi ale to także inni przeciwnicy. Sezon będzie bardzo długi i wyrównany. Tylko sie cieszyć bo po wielkiej walce pokonać Real, to smakuje najlepiej. Oba zespoły sa przygotowane aby swoje maksimum pokazać w najważniejszej fazie rozgrywek PD i LM. Szczerze uważam, że na Klubowe Mistrzostwa Świata powinni pojechać głównie młodzi. To są rozgrywki, w których kopacze z Egiptu mogą powycinać naszych.
0
Mamy Lidera :)
0
nie zgadzam sie, Pedro na pewno nie na równi z Sergio, Alves zaliczył słaby występ-max 6.
0
Real powraca, tak naprawdę presja jest nam potrzebna....Co jest najgorsze, że fani realu czytając nasze komentarze aż pękają z zadowolenia. Jeżeli faktycznie drużyna realu będzie grała na 100 % umiejętności każdej z gwiazd to będzie ciężko. Nie zapominajmy że na chwile obecną to my mamy dream team. To my rządzimy i to nas oni sie boją. Chciałbym aby Barca kupiła jeszcze 2 zawodników. Silva lub Mata i obrońce. Pamiętajcie, że Chelsea też robiła swoisty angielski dream team i im nie wyszło. Uspokójmy się i poczekajmy do sezonu. Pozdrawiam
0
a ja jestem "zadowolony"... nie można mówić o kryzysie bo gra była niezła choć nie było tej magii, piłkarze mają teraz coś do udowodnienia nie mówmy też że nic sie nie strało, stało sie i to teraz okaże sie ile jest warta nasza ukochana drużyna, jeśli sie podniosą i zaczną znów grać swoje to będzie moment w którym będe mógł myśleć o mistrzu i finale LM. barca na dobre i na złe a ludzi którzy teraz marudzą i krzyczą na zawodników niech nie rozumieją że teraz jak nigdy potrzebni są kibice... Zawiedziony jestem postawą kibiców, nawet kibice Lecha jak ich drużyna przegrywa 0:2 potrafią poderwac drużyna, gdzie ten hiszpański pfff - kataloński styl, miłość i fanatyzm?? Barca jest wielka i teraz pokaże że tak jest!!
0
podoba mi sie iceman, świetnie wchodzi na główke:) Mam nadzieje że Hleb niedługo bedzie podobnie grał, pamietacie Gudiego na początku?
0
Nie wiem czemu ale i Pique i Hleb grają bardzo nierówno
0
wisła dnooo zero kultury kibicowania... A cwaniakować cwaniakowaliśmy nie raz jak przyjezdałem z ekipą z bułgarskiej:) i tak Cracovia was klepie... ale własnie przez takich jak ty na reymonta nigdy nie będzie zdrowej atmosfery na stadionie. ucz sie od wielkiej triady!!