baby_face_killer
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Nawet Tottiego zamurowało xD
0
Dej mnie Brage.
0
@KrwawiaceoczyVEB jego poziom, to aktualny klub.
1
@rafeVeB To drewno nawet do Legii się nie nadaje.
0
@Pilka_jest_okragla Wiatru koło dupy.
0
@Gaz Mam nadzieję, że ten naleśnik po wczorajszym meczu siedzi już na walizkach.
0
@fotohobby Jasnowidz na którego nie zasługujemy.
1
@panczo Daniele De Rossi, też wierny Romie, podobnie jak Totti. Jeden i drugi zresztą, często są obecni na trybunach Stadio Olimpico.
0
@Krokiet I tak poszedłby do nich.
0
@IronSanHybrid A nie ma tak dobrze, jak się trzyma kciuki nawet 5 minut za białych, to trzeba ponosić tego konsekwencje, więc najlepiej dla takich kibiców Barcelony, co to trzymają za białymi, stało się, żeby Real trafił w następnej rundzie na Ajax lub Benfice i jechał na tym mentalu zbudowanym dziś.
0
@mekston standardowo ktoś musi im podać tlen, nawet gdy nic nie grają.
12
Najlepsze: Messi nie strzela już karnych.
Najgorsze: Nieskuteczność pomimo świetnych sytuacji i niepewny o wynik do końca.
0
Chodzi o radykalną zmianę gry Roberto?
3
@BARCA1899Messi Eksperci na jakich nie zasługujemy. Ciekawe, gdzie się teraz pochowali!?
3
@adambądkowski93 ani bezproduktywnego pomocnika.
3
@AmigoBlancos A u Was na RM to jest inaczej? Jeszcze 1,5 miesiąca temu wielu odklejonych snuło tam opowieści, że przejedziecie się po PSG, a tymczasem, gdy zostaliście zweryfikowani, to nagle Ancelotti beton większy od Zidane'a.
0
@maikel92 "Asensio Złota Piłka" przez kolejne kilka meczy będzie się kopał po czole razem z Viniciusem, no rzeczywiście tridente marzeń :D
4
Kozacki skład, po zwycięstwo.
1
@FC1899Barca Ze wstydu oddałbym miesięczne wynagrodzenie i przeznaczył na szkolenie młodzieży w klubie WKS Śląsk Wrocław gdybym był na miejscu któregoś z tych dwóch poniżonych typów.
0
@ShawnC jak to nie? A "pan piłkarz" Arthur? :D
7
Klawo, oby się udało podpisać z nim kontrakt, zwłaszcza, że do wyjęcia za darmo.
4
@Worny Chłop co wysłał.
0
@Firestone raczej umiejętności i jaj.
7
@Dillu Ja też jestem optymistą patrząc na to, co Getafe zrobiło tydzień temu z Realem.
1
@Tori_Black pesos kolumbijskich.
4
@FabregasOnlyInMyHeart chyba fajerwerki dziś o północy.
2
@seba444 szkoda, że nie ma komu podać.
1
@fart Będzie okazja w takim razie.
2
@Cariones drugi Braithwaite już jest - przepotężny Luuk de Jong, zatem będzie na trzeciego.
3
@Lucassito jest taki jeden komik, Bartomeu on się zwie.