0

@DonMatteo901 Nawet Tottiego zamurowało xD

0

Dej mnie Brage.

0

@KrwawiaceoczyVEB jego poziom, to aktualny klub.

1

@rafeVeB To drewno nawet do Legii się nie nadaje.

0

@Pilka_jest_okragla Wiatru koło dupy.

0

@Gaz Mam nadzieję, że ten naleśnik po wczorajszym meczu siedzi już na walizkach.

0

@fotohobby Jasnowidz na którego nie zasługujemy.

1

@panczo Daniele De Rossi, też wierny Romie, podobnie jak Totti. Jeden i drugi zresztą, często są obecni na trybunach Stadio Olimpico.

0

@Krokiet I tak poszedłby do nich.

0

@IronSanHybrid A nie ma tak dobrze, jak się trzyma kciuki nawet 5 minut za białych, to trzeba ponosić tego konsekwencje, więc najlepiej dla takich kibiców Barcelony, co to trzymają za białymi, stało się, żeby Real trafił w następnej rundzie na Ajax lub Benfice i jechał na tym mentalu zbudowanym dziś.

0

@mekston standardowo ktoś musi im podać tlen, nawet gdy nic nie grają.

12

Najlepsze: Messi nie strzela już karnych.
Najgorsze: Nieskuteczność pomimo świetnych sytuacji i niepewny o wynik do końca.

0

Chodzi o radykalną zmianę gry Roberto?

3

@BARCA1899Messi Eksperci na jakich nie zasługujemy. Ciekawe, gdzie się teraz pochowali!?

3

@adambądkowski93 ani bezproduktywnego pomocnika.

3

@AmigoBlancos A u Was na RM to jest inaczej? Jeszcze 1,5 miesiąca temu wielu odklejonych snuło tam opowieści, że przejedziecie się po PSG, a tymczasem, gdy zostaliście zweryfikowani, to nagle Ancelotti beton większy od Zidane'a.

0

@maikel92 "Asensio Złota Piłka" przez kolejne kilka meczy będzie się kopał po czole razem z Viniciusem, no rzeczywiście tridente marzeń :D

4

Kozacki skład, po zwycięstwo.

1

@FC1899Barca Ze wstydu oddałbym miesięczne wynagrodzenie i przeznaczył na szkolenie młodzieży w klubie WKS Śląsk Wrocław gdybym był na miejscu któregoś z tych dwóch poniżonych typów.

0

@ShawnC jak to nie? A "pan piłkarz" Arthur? :D

7

Klawo, oby się udało podpisać z nim kontrakt, zwłaszcza, że do wyjęcia za darmo.

4

@Worny Chłop co wysłał.

0

@Firestone raczej umiejętności i jaj.

7

@Dillu Ja też jestem optymistą patrząc na to, co Getafe zrobiło tydzień temu z Realem.

1

@Tori_Black pesos kolumbijskich.

4

@FabregasOnlyInMyHeart chyba fajerwerki dziś o północy.

2

@seba444 szkoda, że nie ma komu podać.

1

@fart Będzie okazja w takim razie.

2

@Cariones drugi Braithwaite już jest - przepotężny Luuk de Jong, zatem będzie na trzeciego.

3

@Lucassito jest taki jeden komik, Bartomeu on się zwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?