11 grudnia 2011, 00:42
0
Blaugrana Genialna piosenka hehe Visca el Barca !!!
11 grudnia 2011, 00:10
Genialny mecz. Genialna Barcelona. Visca el Barca !!!
10 grudnia 2011, 18:47
Ciary już są. Będzie ciężko ale damy rade. VAMOSSS!!!!!!!!!!!
18 grudnia 2009, 17:27
HEHEHEHE Pep nigdy nie odejdzie do innego klubu. On kocha ten klub szaleje za nim, od dziecka jest z nim związany.
18 grudnia 2009, 17:22
BAN brak szacunku dla przeciwnika
30 maja 2009, 14:18
FCB-kat Tu masz tłumaczenie hymnu: Cały stadion, Podnosi krzyk, Jesteśmy czerwono-niebiescy, Nieważne skąd jesteśmy, Czy to północ, czy południe, Ale, jesteśmy zgodni, jesteśmy zgodni, Gdyż łączy nas flaga. Czerwono-niebiescy niosą na wietrze, Bojowy krzyk, Nazywamy się, każdy wie jak, BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!! Zawodnicy, Kibice, Razem jesteśmy silni, Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń, Strzeliliśmy wiele goli, I pokazaliśmy, i pokazaliśmy, Że jesteśmy niezwyciężeni. Czerwono-niebiescy niosą na wietrze, Bojowy krzyk, Nazywamy się, każdy wie jak, BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
27 października 2009, 17:01
Ja jakbym był prezydentem Realu to też bym nie ściągał żadnego piłkarza Barcelony do takiego klubu jak Real. Bo wiedziałbym że w Katalonii są porządni piłkarze i szkoda by było ich zmarnowac w Madrycie. :P
6 września 2009, 09:35
Jakoś dalej nie widzę Maradony na fotelu trenera w Argentynie, Argentyna gra bardzo słabo.
21 maja 2009, 15:37
Kibic_Z_Madrytu "pieniądze, sława oraz nowy projekt sportowy Pereza, Valdano i Zizou stoją po stronie Realu." hehehehehehehehehe to mnie koleś ozbawiłeś hehehe. Wasz projekt chyba brzmi tak: NIE ZAGRAMY WIECEJ Z BARCELONA, LEPIEJ ODDAC WALKOWERA NIZ PONIZYC SIE PRZED WLASNA PUBLICZNOSCIA PRZEGRYWAJAC 2-6
5 lipca 2009, 12:41
On musi trafic do nas. Dać 10 mln. i spokój.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Blaugrana
Genialna piosenka hehe
Visca el Barca !!!
0
Genialny mecz. Genialna Barcelona.
Visca el Barca !!!
0
Ciary już są. Będzie ciężko ale damy rade. VAMOSSS!!!!!!!!!!!
0
HEHEHEHE Pep nigdy nie odejdzie do innego klubu. On kocha ten klub szaleje za nim, od dziecka jest z nim związany.
0
BAN
brak szacunku dla przeciwnika
0
FCB-kat
Tu masz tłumaczenie hymnu:
Cały stadion,
Podnosi krzyk,
Jesteśmy czerwono-niebiescy,
Nieważne skąd jesteśmy,
Czy to północ, czy południe,
Ale, jesteśmy zgodni, jesteśmy zgodni,
Gdyż łączy nas flaga.
Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,
Bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Zawodnicy,
Kibice,
Razem jesteśmy silni,
Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń,
Strzeliliśmy wiele goli,
I pokazaliśmy, i pokazaliśmy,
Że jesteśmy niezwyciężeni.
Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,
Bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
0
Ja jakbym był prezydentem Realu to też bym nie ściągał żadnego piłkarza Barcelony do takiego klubu jak Real. Bo wiedziałbym że w Katalonii są porządni piłkarze i szkoda by było ich zmarnowac w Madrycie. :P
0
Jakoś dalej nie widzę Maradony na fotelu trenera w Argentynie, Argentyna gra bardzo słabo.
0
Kibic_Z_Madrytu
"pieniądze, sława oraz nowy projekt sportowy Pereza, Valdano i Zizou stoją po stronie Realu."
hehehehehehehehehe to mnie koleś ozbawiłeś hehehe. Wasz projekt chyba brzmi tak:
NIE ZAGRAMY WIECEJ Z BARCELONA, LEPIEJ ODDAC WALKOWERA NIZ PONIZYC SIE PRZED WLASNA PUBLICZNOSCIA PRZEGRYWAJAC 2-6
0
On musi trafic do nas. Dać 10 mln. i spokój.