O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 0

Komentarze

0

nie wiecie kiedy beda miec zajecia na emirates lub na wembley...wybralbym sie zobaczy!?? nie ma ktos biletu do sprzedania ??

0

sev3nd4ys

W Polsce cos takiego jest niemozliwe no a w Hiszpanii odbedzie sie podroz bardzo szybko!

0

mecz odbedzie sie dzisiaj na 100 procent!

pewne info!!!!!

0

Zobacz wszystkie

0

9damian4

Ogladales mecz?

0

BARCAFAN89

Dlaczego skreslasz Keite ( jak polowa tutaj)! Nie widzicie tego co widzi Pep! Napewno nie wystawia go za piekna buzie! jak dla mnie (od dluzszego czasu) ten koles wykonuje naprawde ciezko defensywna robote! Np: podbiega do obroncow jesli nasi napastnicy sa np daleko od pilki! wywiera ciagle presje na przeciwnikach! wlasnie takie zadania powierza mu Pep! a ze nie jest za bardzo odpowiedzialny za atak (decyzja Pepa) to nie mozemy go rozliczac za np: brak prostopadlych podan do napadziorow!

a z innej beczki Maxwell w jednym swoich wywyiadow wypowidal sie na temat Keity i powiedzial ze czuje sie spokojnieszy i kontry kiedy ma kolo siebie seidu! czy tutaj sugerowal ze Yaya w tym elemencie mu nie pasuje??

pozdrawiam i milego ogladania drugiej polowki

0

Wie ktos moze co to byla za NUTA przy minucie ciszy przed meczem??

0

Przemas_Jaw

ogladales mecz??

Dani slaby???

0

TYLKO BARCA!!!

Wiara w Magie Camp NOU!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?