O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 77
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jako kibic Realu wiem, że Ronaldo gra gorzej w meczach w NAJWIĘKSZĄ stawkę od Lionela ale nie mówmy, że nie potrafi wygrywać FINAŁÓW bo w ostatnich 3 finałach strzelał 2x jedyne bramki zespołów swoich (Manu-Chelsea), Barca 2-0 MU (brak), Real 1-0 Barca

0

Mael bo obronił słaby strzał słabego dziś Neymara?

0

Jeśli nie szanujecie Ikera to już nikogo w Realu nie szanujecie... To on pogodził reprezentacje i nigdy nie prowokowal. To jest wielki i skromny człowiek według mnie. Posrane w głowie ktoś na dole napisał... A wszystko.dlatego że nie głosował na Xaviego. A może ktoś ruszy głową i pomyśli co by sie działo w Madrycie z nim jakby głosował na większość "rywali"? Poza tym Ozil miał wielki sezon i też miał prawo dostać głos.

0

mati88, - Strzelali Messi, Xavi i Stark ;D

0

MenTower- "chialem udowodnic ze ten jeden raz postapil slusznie ;)"
"ale wedlug realu sedzia wraca na strone barcy ;D"- drugi raz stary

Zobacz wszystkie

0

ta może i nie mieli wartościowych zmienników racja dlatego też moja odpowiedź bo ktoś napisał "u nas są rotacje nie to co w Realu". Masz rację co do braku wartościowych zmienników. Aczkolwiek wciąż nie wyobrażam sobie ani Barcy bez 1 DP ani Cesca na ławce rezerwowych jak "super zmiennik"... Myślę, że Cesc po prostu nie przejdzie. Po stracie Toure zapewne sięgniecie po Mascherano albo kogoś takiego- osobiście uważam, że Toure był dużo lepszy bo silniejszy, i umiał łączyć swe zadania defensywne z ofensywą w której szło mu całkiem dobrze. Często miewał asysty, strzelał ważne bramki. Mascherano praktycznie nie asystuje nie mówiąc o bramkach. To typowy drwal bardziej pasujący do Interu, nie do Barcy.

0

jestem kibicem Realu ale nie zważajcie na takich idiotów jak ten koleś pare postów nizej. Jak można teraz porównywać Messiego z Ronaldo? pffff cieszmy się bo do 11 lipca mamy jeden wspólny cel- Mistrzostwo Świata;) Myślę, że wszyscy kibicujemy tutaj Hiszpanom.

0

jezol2- Wydaje się nam że masz jakiś kompleks... Na RM.pl są newsy dotyczące wszystkich meczy. Poza tym madridismo bardziej interesuje los Higuaina niż Messiego.

0

przecież to zwykły drwal

0

Jaki Pedro samobój w ogóle ten koleś się zbłaźnił to nawet by do linii nie doleciało gdyby nie jego "wykończenie". Fuks

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?