O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Barca latem 2016

Bravo

Alves - Pique - Javi Martinez - Alba

Verratti - Busquets - Reus

Messi - Suarez - Neymar

zmiennicy: Ter Stegen, Mario Gaspar, Bartra. Mathieu, Adriano, Mascherano, Rafinha, Iniesta, Denis Suarez, Vietto, Munir lub Deulofeu

przychodzą:

zimą 2016

Mario Gapsar 15M
Reus 55M
Vietto 20M

latem 2016

Verratti(Koke) 60M
Javi Martinez 30M
ew. Otamendi



odchodzą:

zimą 2016

Montoya 15M
Douglas 2M
Pedro 25M

latem 2016

Song 15M
Tello 10M
Vermaelen 5M
Xavi 0M
Rakitic 30M

0

Ivanovic to bardzo dobry obronca. Silny, ciezko go minac, swietnie gra glowa. Po lewej stronie mamy bardzo ofensywnego Albe. Na prawej powinien grac ktos bardziej nastawiony na asekuracje. Serb pasuje tu idealnie.
Co do ataku. Duzo sie pisze o Llorente. Moim zdaniem duzo lepszym wyborem bylby Torres. Rowniez wysoki, dobrze gra glowa, ale jest szybszy, zwrotniejszy od Llorente. Przez wiele lat strzelal seryjnie gole dla Atletico i Liverpoolu. W Chelsea sie zacial, ale nie zapomnial jak sie gra w pilke. Czasem tak po prostu jest. W Barcie moglby sie odblokowac. Tutaj presja zdobywania goli spoczywa glownie na Messim.

0

Ter Stegen(Willy)
Ivanovic(Montoya) Pique(Bartra) Martinez(Ivanovic,Mascherano) Alba(Adriano)
Busquets(Mascherano,Martinez)
Rakitic(Xavi,Roberto) Iniesta(Rafinha)
Alexis(Deulofeu) Messi(Torres) Reus(Neymar)

Tak widze sklad Barcy na najblizszy sezon
Przychodza
Ter Stegen 12M
Caballero 6M
Ivanovic 15M
Martinez 35M
Rakitic 20M
Reus 35M
Torres 15M

Odchodza:
Fabregas 35M
Pedro 25M
Alves 20M
Song 15M
Tello,Cuenca,Bojan,Affelay ok.20M za nich

W ten sposob wydajemy tylko ok. 25-30M, a kadra wyglada imponujaco. Mocna 11-ka, jest kim straszyc z lawki, a i mlodzi beda mieli szanse sie pokazac. Podniesiona zostaje srednia wzrostu. Ponadto Rakitic znakomicie bije rzuty wolne i rozne, wiec moze wreszcie stale fragmenty beda nasza mocna strona. Podobno Enrique chce klasycznej 9-ki. Za nieduze pieniadze mozna miec Torresa. Mysle, ze w Hiszpanii odzyskal by skutecznosc. Gdyby nie udalo sie z Torresem, mozna sprobowac z Negredo.

0

Mecz Hiszpania - Argentyna będzie pokazywany na kanale Orange Sport.

0

probowal ktos kiedys ogladac transmisje z tomciotv na neostradzie 2mb ? obawiam sie ze moze okazac sie za malo:/

Zobacz wszystkie

0

Mecz Hiszpania - Argentyna będzie pokazywany na kanale Orange Sport.

0

Ivanovic to bardzo dobry obronca. Silny, ciezko go minac, swietnie gra glowa. Po lewej stronie mamy bardzo ofensywnego Albe. Na prawej powinien grac ktos bardziej nastawiony na asekuracje. Serb pasuje tu idealnie.
Co do ataku. Duzo sie pisze o Llorente. Moim zdaniem duzo lepszym wyborem bylby Torres. Rowniez wysoki, dobrze gra glowa, ale jest szybszy, zwrotniejszy od Llorente. Przez wiele lat strzelal seryjnie gole dla Atletico i Liverpoolu. W Chelsea sie zacial, ale nie zapomnial jak sie gra w pilke. Czasem tak po prostu jest. W Barcie moglby sie odblokowac. Tutaj presja zdobywania goli spoczywa glownie na Messim.

0

Jakoś nie przekonuje mnie argument, że Mascherano jest nam potrzebny, bo w tym sezonie jest PNA. Mamy przecież Busquetsa, który kiedyś musi się ogrywać, a to będzie dla niego znakomita okazja...w końcu jest to gracz, który coraz częściej występuje w reprezentacji i mam wrażenie, że nie odczujemy aż tak bardzo utraty Toure i Keity(z Eto'o sytuacja niepewna).

0

Widzial ktos moze zapowiedz tego meczu na TV4 ? w programie niby jest, ale nigdy nie wiadomo;p

http://www.cyfraplus.pl/program/abo/?

0

http://www.rojadirecta.com/freedocast/5311427A31DA213D109B

ja ogladam na tym kanale, moze komus sie przyda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?