O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Damy rade.Leoś piękna bramka!!!

0

A nie było czasami tak , ze to Zubizaretta zapytał Pepa co sądzi o postawieniu
Tito na tym stanowisku?A nie odwrotnie?Mogę się mylić , ale chyba tak mówił na konferencji.Z reszta czy to było pod wpływem Guardioli czy nie , oni chyba wiedzą co robią i wątpię ,żeby chodziło tylko o jakieś tam "przyjacielskie" przysługi , to nie jest liga podwórkowa.

0

Co za zmiana ...po co ten Alxies
Ups gol

0

Real straci punkty.
Widać było w meczu z Valencia , że są strasznie nerwowi i nie radzą sobie z rywalem ,który walczy.A Atletico daje rade póki co.

Zobacz wszystkie

0

Co za zmiana ...po co ten Alxies
Ups gol

0

Real straci punkty.
Widać było w meczu z Valencia , że są strasznie nerwowi i nie radzą sobie z rywalem ,który walczy.A Atletico daje rade póki co.

0

A nie było czasami tak , ze to Zubizaretta zapytał Pepa co sądzi o postawieniu
Tito na tym stanowisku?A nie odwrotnie?Mogę się mylić , ale chyba tak mówił na konferencji.Z reszta czy to było pod wpływem Guardioli czy nie , oni chyba wiedzą co robią i wątpię ,żeby chodziło tylko o jakieś tam "przyjacielskie" przysługi , to nie jest liga podwórkowa.

0

Damy rade.Leoś piękna bramka!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?